برنامه‌ی ویژه‌ی نوروزی شبکه‌ی دو اعلام شد

پژمان بازغی برنامه‌ی سال تحویل را اجرا می‌کند

پژمان بازغی برنامه‌ی سال تحویل را اجرا می‌کند
در روزهایی که تا نوروز 96 باقی‌مانده است، شبکه‌های مختلف تلویزیون در تدارک آماده‌سازی برنامه‌های ویژه‌ی نوروز هستند. برنامه‌هایی که در جذابیت برنامه‌ی ویژه‌ی سال تحویل با هم رقابت می‌کنند. شبکه دو در این رقابت یک بازیگر را برای اجرای در نظر گرفته است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ پژمان بازغی اجرای برنامه‌ی سال تحویل شبکه‌ی دو سیما را برعهده خواهد داشت. شبکه‌ی دو امسال همزمان با تحویل سال نو ، میزبان تعدادی از چهره‌ها در حوزه‌های مختلف است و تمام قسمت‌های این برنامه به عهده‌ی پژمان بازغی است. برنامه‌ی سال تحویل شبکه‌ی دو از ساعت 9 شب روز یکشنبه (۲۹ اسفند) آغاز می‌شود و تا بامداد دوشنبه ادامه خواهد داشت. بخش دوم و اصلی این برنامه ساعت هشت صبح روز بعد (دوشنبه ۳۰ اسفند) آغاز می‌شود و تا پس از سال تحویل ادامه خواهد یافت.

قبل از این اعلام شده بود ویژه برنامه‌ی تحویل سال شبکه دو سیما  با اجرای داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) روی آنتن خواهد رفت. نام برنامه‌ی ویژه‌ی سال تحوبل شبکه‌ی دو هنوز مشخص نشده است.

علاوه بر برنامه‌ی ویژه‌ی سال تحوبل، برنامه‌ی عمو پورنگ با همان نام محله گل و بلبل از ۲۷ اسفند ماه تا پایان ۱۳ فروردین ماه به شکل سریالی و داستانی پخش خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *