بیست و پنجمین تولد ماه برای بازیگر پیشکسوت

جشن ۶۰ سالگی مهرانه مهین‌ترابی در موزه امام علی(ع) برگزار می‌شود

جشن ۶۰ سالگی مهرانه مهین‌ترابی در موزه امام علی(ع) برگزار می‌شود
ویژه‌برنامه «تولد ماه» با جشن ۶۰ سالگی مهرانه مهین‌ترابی و با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.

بیست و پنجمین «تولد ماه» به مناسبت زادروز مهرانه مهین‌ترابی، بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون جمعه ۲۰ مرداد ماه ساعت ۱۷:۳۰ با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مهرانه مهین‌ترابی سال ۱۳۳۶ در کرج به دنیا آمد و دانش‌آموخته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او بازیگری را در سال ۱۳۵۶ با بازی در تئاتر تله آغاز کرد و سال ۱۳۶۵ با فیلم گل‌بهار به سینما آمد. سال ۱۳۷۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی مش خیرالله صندوقچه اسرار به تلویزیون راه یافت و با نقش‌آفرینی در دو مجموعه همسران و خانه سبز به اوج محبوبیت رسید.

زمانه، در مسیر زاینده‌رود، همه بچه‌های من، صاحبدلان، نرگس، یادداشت‌های کودکی و قطار ابدی تعدادی از مجموعه‌هایی هستند که مهرانه مهین‌ترابی در آنها حضور داشته است.

او همچنین علاوه بر «گلبهار»، در فیلم‌هایی همچون آتش‌بس ۲ به کارگردانی تهیمنه میلانی، پاتو زمین نذار به کارگردانی ایرج قادری، برگ برنده به کارگردانی سیروس الوند، نگین به کارگردانی اصغر هاشمی، شور زندگی به کارگردانی فریال بهزاد، سفر پرماجرا به کارگردانی سیامک اطلسی، دوران سربی به کارگردانی خسرو معصومی و ردپایی بر شن به کارگردانی محمدرضا هنرمند ایفای نقش کرده است.

علاقه‌مندان برای حضور در بیست و پنجمین تولد ماه می‌توانند به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان اسفندیار مراجعه کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *