سریال جلیل سامان به ماه‌های آخر تصویربرداری نزدیک می‌شود

فرید سعادتمند موسیقی «نفس» را می‌سازد + تصاویر تازه

فرید سعادتمند موسیقی «نفس» را می‌سازد + تصاویر تازه
«نفس» سومین سریال از سه گانه «جلیل سامان» است که در ۲۶ قسمت در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب مقابل دوربین رفته است.جلیل سامان سریال‌های «ارمغان تاریکی» و «پروانه» هم با وقایع سال‌های پیش از انقلاب ساخته بود.
به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ فرید سعادتمند آهنگساز شناخته شده پنجمین همکاری خود با جلیل سامان را در سریال نفس تجربه می‌کند.
 تصویربرداری سریال نفس قرار است به زودی در شمال کشور ادامه پیدا کند. تاکنون  نزدیک به 80 درصد از این سریال ضبط شده و ممکن است به تعداد قسمت‌های کار اضافه شده و تصویربرداری طولانی‌تر شود.
فرید سعادتمند پیش از این چهار تجربه موفق از جمله فیلم سینمایی اکران نشده وقت بودن، مستند حدیث سرو و دو سریال تحسین شده ارمغان تاریکی و پروانه را با جلیل سامان داشته است.
این آهنگساز که در محضر اساتید بنام و برجسته‌ای چون مجید انتظامی، حسین دهلوی، فرهاد فخرالدینی، هوشنگ کامکار، امیر معینی، کامبیز روشن روان و لوریس هویان تعلیم دیده، علاوه بر همکاری مستمر با سامان، ساخت موسیقی فیلم های سینمایی و سریالهایی چون دلبری، حدیث سرو، شیار ۱۴۳، انیمیشن عاشورایی ناسور، آهنگسازی و تنظیم قطعاتی از رضا صادقی، سالار عقیلی، محمد اصفهانی، مانی رهنما، علیرضا قربانی و… را نیز برعهده داشته است.
او برای آهنگسازی فیلم وقت بودن نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن در سی‌و‌دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بود. 
نفس تولید گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما سومین سریال از سه گانه جلیل سامان است که با همت رضا نصیری‌نیا مجری طرح، ماه‌های آخر تصویربرداری را پشت سر می‌گذارد.
 مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، هادی عامل هاشمی، شهاب شادابی، احسان امانی، آتوسا راستی، با معرفی ساناز سعیدی و با حضور هدایت هاشمی، خسرو شهناز و رامین راستاد بازیگران نفس هستند.
سریال نفس جلیل سامان

سریال نفس جلیل سامان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *