سازندگان «بازی تاج و تخت» ‌از سرنوشت سریال و تصمیمات آینده‌شان می‌گویند

باید سراغ کارهای جدید برویم

باید سراغ کارهای جدید برویم
دیوید بنیوف و دی.‌ بی ویس سازندگان اصلی «بازی تاج و تخت» به همراه سوفی ترنر و میسی ویلیامز از بازیگران این مجموعه در نشستی که در SXSW امسال برگزار شد شرکت کردند و به سؤال‌هایی در خصوص دو فصل پایانی سریال و احتمال ساخته شدن اسپین‌آف پاسخ دادند.

فیلم‌نت نیوز: در نشستی که برای سریال بازی تاج و تخت در جشنواره‌ی SXSW برگزار شد دیوید بنیوف و دی‌. بی ویس به همراه سوفی ترنر(بازیگر نقش سانسا استارک) و میسی ویلیامز (بازیگر آریا استارک) درباره‌ی سریال پرطرفدارشان  گفت‌وگو کردند.

 با اینکه جزئیات زیادی از ادامه‌ی این سریال مشخص نشد اما بنیوف و ویس تأیید کردند که طرح کلی فصل 8  و پایانی در 140 صفحه به نگارش درآمده است و قرار است در 6 قسمت به اتمام برسد. آن‌ها همچنین خبر دادند که فیلمنامه‌ی قسمت اول فصل آخر را دیوید هیل خواهد نوشت و نگارش فیلمنامه‌ی چهار قسمت پایانی را هم خودشان به عهده خواهند گرفت.

سؤال‌هایی درباره‌ی پایان بندی سریال مطرح شد و بنیوف و ویس به شوخی گفتند که بهتر است همانجا پایان سریال را به همه بگویند تا در هزینه‌ها هم صرفه‌جویی شود و مجبور نباشند ادامه‌اش را بسازند. ویس گفت: «بهتر نیست الان پایان‌بندی را به همه بگوییم؟ فیلمبرداری این چیزها کار خیلی زیادی می‌برد. انگار تقریباً نزدیک 300 روز فیلمبرداری داریم.»

اما اتفاق جالب این نشست زمانی رقم خورد که یکی از حاضرین در نشست از بنیوف و ویس پرسید که کدامیک از خاندان‌های در سریال بیشتر از همه به شخصیت سازندگان نزدیک است. آن دو در ابتدا مقاومت کردند و گفتند که نمی‌خواهند استارک‌ها را انتخاب کنند چون برای همه خیلی قابل حدس است. در نهایت خاندان لنیسترها را انتخاب کردند که منجر به واکنش سوفی ترنر شد و با اشاره به محبوبیت استارک‌ها گفت: «نمی‌خواهید با جریان مردم همراه باشید؟» و ویس هم سریع پاسخ داد که «ما می‌خواهیم برنده شویم.» و همین، حدس‌هایی را در بین تماشاچی‌ها درباره‌ی این که در انتها کدام خاندان  برنده خواهد شد به راه انداخت.

بنیوف در خصوص ساخته شدن اسپین آفی از بازی تاج و تخت هم صحبت کرد و گفت بعید است آن‌ها دوباره به دنیای وستروس بازگردند: « به نظرم ما باید بعد از اتمام سریال سراغ کارهای جدیدتر برویم. همیشه اصرار بر ساخته شدن اسپین آف یا دنباله برای این دست کارها وجود دارد و فکر کنم HBO هم بالاخره آن را عملی کند. ولی به نظرم بهتر است که نیروی تازه نفسی سراغ ساختش برود.»

پخش فصل هفتم بازی تاج و تخت از جولای امسال آغاز خواهد شد و در 7 قسمت به کار خود پایان خواهد داد.

منبع: indiewire

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *