با سریالی درباره‌ی ماجرای مک فارلین

کالین فارل به تلویزیون برمی‌گردد

کالین فارل به تلویزیون برمی‌گردد
کالین فارل که اولین بار با فصل دوم سریال «کارآگاه حقیقی»(True Detective) کار در تلویزیون را تجربه کرده بود قرار است این بار در یک مینی سریال با کارگردانی یورگوس لانتیموس حضور یابد.

فیلم‌نت نیوز؛ کالین فارل با مینی سریال جدید شبکه‌ی آمازون که درباره‌ی ماجرای ایران-کونترا خواهد بود به تلویزیون باز می‌گردد. فارل در این سریال نقش اولیور نورث ، عضو سابق نیروی دریایی آمریکا را بازی می‌کند که در رسوایی‌ دهه‌ی 80 میلادی آمریکا نقشی کلیدی داشته است. در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان، آمریکا با فروش اسلحه به ایران به صورت مخفیانه، بودجه‌ی لازم برای حمایت از شورشیان کونترا در نیکاراگوئه را تأمین می‌کرد.

یورگوس لانتیموس، کارگردان فیلم خرچنگ (The Lobster) در این پروژه به عنوان کارگردان حضور خواهد داشت تا سومین همکاری کالین فارل و او رقم بخورد. و انزو میلتی و اسکات ویلسون در حال نگارش فیلمنامه‌ی آن هستند. جو لوییس رئیس استودیو آمازون در بیانیه‌ای اعلام کرده است که: «پروژه‌های بزرگ و فوق‌العاده‌ای مثل این مؤلفه‌های ارزشمند زیادی با خود به همراه دارند. ما خیلی خوشحالیم که قرار است به همراه یورگوس، کالین،‌ بن و فیلمنامه‌های شگفت‌انگیز انزو داستان‌هایمان را خلق کنیم.»

یورگوس لانتیموس هم در این باره افزود: «من خیلی خوشحالم که باز هم قرار است با کالین کار کنم و اینبار چیزی بسازیم که کاملا با تجربه‌های پیشن‌مان متفاوت است. من مشتاق هستم که با نیکی و بن از آمازون که پتانسیل‌های این پروژه را خیلی زود درک کردند و با علاقه و اشتیاق زیاد سراغ ساختش آمدند، همکاری کنم. این که قرار است روی فیلمنامه‌ای کار کنم که براساس وقایع نسبتاً معاصر تاریخ است. ماجرایی که در زمان خودمان هم موضوعیت دارد و کهنه به نظر نمی‌رسد.»

کالین فارل و یورگوس لانتیموس پیش از این در فیلم‌های خرچنگ و کشتن یک گوزن مقدس (The Killing of a Sacred Deer) با یکدیگر همکاری کرده بودند. لانتیموس امسال به خاطر نگارش فیلمنامه‌ی خرچنگ نامزد اسکار شده بود.

منبع: thewrap

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *