سريال كودكانه‌اي كه بيننده‌هاي تلويزيون پسنديدند

«محله‌ی گل و بلبل2» بهترین سریال سال 95 شد

«محله‌ی گل و بلبل2» بهترین سریال سال 95 شد
سریال «محله‌ي گل و بلبل2» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویش علی‌پور به عنوان بهترین سریال سال 95 در نظرسنجی برنامه‌ي سین مثل سریال انتخاب شد.

فیلم‌نت نیوز؛ به گزارش روابط عمومی این مجموعه‌ی تلویزیونی، سریال محله‌ی گل و بلبل2 با رأی مخاطبان به عنوان بهترین سریال در نظرسنجی برنامه‌ی سین مثل سریال انتخاب شد و 2 سریال آرام میگیریم و لیسانسه‌ها به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم نظرسنجی این برنامه تلویزیونی قرار گرفتند.

پخش ویژه برنامه‌ی نوروزی مجموعه‌ی محله‌ی گل و بلبل2  با بازی اکبرعبدی، ارژنگ امیرفضلی و محمدرضا داوودنژاد از شنبه 28 اسفندماه آغاز شده است و تا 13 فروردین ادامه دارد.

مجموعه‌ی تلویزیونی محله‌ی گل و بلبل2  به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویش علی‌پور ساخته شده است، این مجموعه با اجرای داریوش فرضیایی و نویسندگی محمد درویش علی‌پور هر شب ساعت 19 از شبکه‌ی دو پخش می‌شود.

داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، سارا خوئینی‌ها، امیر نوری، ملیکا شریفی‌نیا، نعیمه نظام‌دوست، امیرمحمد متقیان،‌ ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، ‌امیر سهیلی، جواد انصافی، آرش میراحمدی، مجید صیادی و (بازیگران خردسال) عرفان برزین، صدرا محرمی، آرشیدا سادات سیدپور از ارمیا خندان از بازیگران سریال محله‌ی گل و بلبل2  هستند.

همچنین فروزان بهرام‌پور، محمد اعلمی و عارفه عباسی عروسک‌گردان‌های این مجموعه هستند و شوکت حجت، سامان مظلومی و نازنین حقیری نیز به ترتیب صداپیشگی عروسک‌های یاور، داور و باور را به عهده دارند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *