تصویربرداری مینی سریال «شیر کوهستان» اول دی ماه آغاز می‌شود

به دنبال بازیگران مسلط به سوارکاری برای «شیر کوهستان»

به دنبال بازیگران مسلط به سوارکاری برای «شیر کوهستان»
مینی سریال «شیر کوهستان» به کارگردانی محسن آقاخان و تهیه‌کنندگی اشرف کازرانی فراهانی بر اساس فیلمنامه‌ای از مهدی حبیبیان در روستاهای ایلام ساخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار فیلم‌نت نیوز، پیش تولید مینی سریال «شیر کوهستان» به کارگردانی محسن آقاخان و تهیه‌کنندگی اشرف کازرانی فراهانی آغاز شده و تهیه‌کننده و کارگردان این مینی سریال در پی بستن قرارداد با عوامل هستند.

فیلمنامه «شیر کوهستان» را مهدی حبیبیان نوشته و تاکنون با یحیی بختیاری به عنوان مدیر تولید پروژه قرارداد بسته شده؛ مذاکرات برای عقد قرارداد با سایر عوامل این پروژه ادامه دارد.به گفته آقاخان گروه تولید به دنبال بازیگرانی با سن بالا و مسلط به سوارکاری هستند.

«شیر کوهستان» روایتگر زندگینامه و دلاورمردی‌های شهید الیاس خان‌ملکی اولین شهید استان ایلام است‌ که در سال 1359 در جبهه‌های موسیان به درجه رفیع شهادت نائل گردیده است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تصویربرداری این مینی سریال از اول دی ماه در روستاهای بهرام‌آباد و زرین‌آباد استان ایلام، زادگاه این شهید و با حضور استاندار و مسئولین فرهنگی و لشگری استان آغاز خواهد شد.

محسن آقاخان سال 74 یکی از اولین تله‌فیلم‌های صدا و سیما با نام «قلبم هنوز می تپد» با بازی حسن جوهرچی و ساناز سماواتی ساخت و در سال‌های اخیر تله‌فیلم‌هایی مثل «سال های از دست رفته»،«فصل سرد»، «سوء پیشینه»  را ساخته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *