شاهرخ استخری از حضورش در سریال «ماه و پلنگ» در نقش یک وکیل جوان می‌گوید

«ماه و پلنگ» با مجموعه‌های سال‌های اخیر تلویزیون تفاوت دارد

«ماه و پلنگ» با مجموعه‌های سال‌های اخیر تلویزیون تفاوت دارد
«ماه و پلنگ» که پیش‌تر قرار بود با نام «ملکا» روی آنتن برود، با نام جدید «ماه و پلنگ» از امشب 15 آبان از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ تازه‌ترین سریال احمد امینی با بازی داریوش ارجمند، شاهرخ استخری، پوراندخت مهیمن و علی شادمان از امشب روی آنتن شبکه‌ی سه سیما می‌رود. شاهرخ استخری درباره‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی «ماه و پلنگ» که بعد از سریال پلیسی «آمین» که سال 93 ساخته شده، هشتمین مجموعه‌ی تلویزیونی این بازیگر است که روی آنتن تلویزیون می‌رود گفت: «قصد تبلیغ ندارم ولی به نظرم این مجموعه با مجموعه‌های سال‌های اخیر تلویزیون متفاوت خواهد بود و با مخاطب ارتباط خیلی خوبی برقرار خواهد کرد. ما شخصیت حاج صنعان را در قصه داریم که آدم معتقدی است ولی به‌طور کلی با یک ملودرام مواجه هستیم.»

استخری که در این مجموعه‌ نقش وکیلی جوان به نام محسن را بازی می‌کند،درباره‌ی نقش خود در مجموعه‌ی «ماه و پلنگ» توضیح داد: «شخصیت من در سریال محسن نام دارد که یک وکیل است. این شخصیت فراز و فرودهای زیادی در طول قصه دارد و نمی‌شود قضاوت کرد که مثبت است یا منفی. ولی از هر نقشی که قبلاً بازی کرده‌ام از پسر برون‌گرای بازیگوش سریال «دلنوازان» گرفته تا چه کاراکتر دورن‌گراتر سریال «فاصله‌ها» و… در این نقش استفاده کرده‌ام. صادقانه بگویم نمی‌توانم بگویم که این نقش، نقش خیلی متفاوتی است چون بالا و پایین‌های زیادی در روند قصه دارد. ولی سعی کرده‌ام بازی کنترل‌شده‌ای ارائه بدهم.»

این بازیگر درباره‌ی نخستین تجربه‌ی همکاری‌اش با احمد امینی، کارگردان این سریال گفت: «آقای امینی جزو معدود کارگردان‌هایی است که هم به بحث‌های فنی و تکنیکی بازیگری اهمیت می‌دهد و هم به احساسی بودن بازی مهم است. کار با ایشان واقعاً عالی بود.»

«سعید مطلبی» نویسنده‌ی سریال 30 قسمتی «ماه و پلنگ» است و آرمان زرین‌کوب تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. این مجموعه‌ی تلویزیونی قرار است از امشب  آبان‌ماه ساعت 20:45 روی آنتن شبکه‌ی سه سیمابرود. در این سریال بازیگرانی همچون داریوش ارجمند، علی شادمان، علیرضا استادی، علی سلیمانی، پرویز سیرتی و پوراندخت مهیمن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مجموعه‌ی تلویزیونی یک ملودرام اجتماعی است و مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *