در گفتگو با فیلم نت نیوز مطرح شد؛

ماجرای سانسور صحبت مهمانان خندوانه از زبان رامبد جوان / «نگار» از بخش مسابقه فجر حذف شود باز هم می خندم + فیلم

ماجرای سانسور صحبت مهمانان خندوانه از زبان رامبد جوان / «نگار» از بخش مسابقه فجر حذف شود باز هم می خندم + فیلم
مجری برنامه خندوانه گفت:صحبت مهمانان برنامه به دلیل برخی ممیزی ها در تلویزیون سانسور می شود و گاهی هم مدت زمان برنامه این اجازه را نمیدهد که همه صحبت ها در برنامه پخش شود.

رامبد جوان مجری برنامه حندوانه در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که برخی از مهمانان برنامه «خندوانه» از سانسور بخش هایی از صحبتشان در خندوانه گلایه هایی داشتند، ماجرای این سانسور چیست؟ گفت: این اتفاق 2 دلیل دارد اول اینکه تلویزیون ممیزی هایی دارد که موضوع پنهانی نیست و دوم اینکه برنامه ما مثلا باید 70 دقیقه باشد ولی برنامه را 90 دقیقه به تلویزیون تحویل می دهیم و اکثر اوقات به دلیل اینکه گفتگوی ما با مهمانان طولانی می شود برنامه نهایی 140 دقیقه می شود و در جمع شدن برنامه قسمت هایی حذف می شود مانند سینما که فیلم ها کوتاه می شود.

وی افزود: ممکن است درخصوص این حذف ها گاهی ما اشتباه کرده باشیم و گاهی هم به دلایل همیشگی تلویزیون، از ما خواسته شده که بخش هایی از برنامه و صحبت های مهمانان حذف شود.

مجری خندوانه در پاسخ به این سوال که آیا حق می دهید که مهمانان برنامه از این سانسور ناراحت باشند؟ گفت: آره حق می دم چراکه نه ، چون موضوع بدیهی است.

رامبد جوان در پاسخ به سوالی درخصوص جدید ترین فیلمش به نام «نگار» مبنی بر اینکه اگر فیلم از بخش مسابقه جشنواره فجر حذف شود باز هم می خندی؟ گفت: آره می خندم، چون متر و معیار من برای خندیدن این چیزها نیست و اتفاقات زیادی رخ می دهد که ما نخندیم ولی باز می خندیم.

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *