در بخش مرور آثار این هفته

فیلم‌های کوین اسپیسی در شبکه نمایش

فیلم‌های کوین اسپیسی در شبکه نمایش
شبکه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از کوین اسپیسی را پخش خواهد کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، شبکه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از کوین اسپیسی، در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) پخش خواهد کرد.

او برنده دو جایزه اسکار و یکی از مستعدترین و تحسین‌شده‌ترین بازیگران دو دهه اخیر است که حضورش در هر فیلم یا تئاتری بر اعتبار آن اثر می‌افزاید.

کوین فاولر، مشهور به کوین اسپیسی سال ۱۹۵۹ در ساوت اورنج ایالت نیوجرسی متولد شد. در جوانی اسپنسر تریسی ستاره محبوب او بود. در نتیجه او با ترکیب نام و فامیل اسپنسر تریسی نام فامیل اسپیسی را برای خود بر گزید.

کوین اسپیسی به خاطر بازی در سریال «خانه پوشالی» در نقش فرانسیس آندروود که پیش از این از شبکه نمایش پخش شد، پنج بار نامزد دریافت جایزه امی شد و یک‌بار هم جایزه گلدن گلوب را تصاحب کرد.

او برای بازی چشمگیرش در فیلم «گمشده در یانکرز» برنده جایزه تونی شد و بعد به دعوت آل پاچینو به فهرست بازیگران فیلم «گلن گری گلن راس» پیوست که در راستای همان تصمیمی که گرفته بود در این فیلم نقش کوتاه اما محوری و تعیین‌کننده رئیس بنگاه معاملات ملکی را به عهده داشت.

او اولین اسکارش را با فیلم «مظنونین همیشگی» دریافت کرد. کوین در این فیلم نقش قاتلی خودپسند را داشت که تا آخرین لحظه هویت واقعی خود را پنهان می‌کند و سرانجام از دست پلیس می‌گریزد.

«مظنونین همیشگی»، «سرقت معمولی»، «گروه ادیسون»، «تاجر دوره گرد»، «کی پکس»، «درخواست نهایی» و «یاغی دشت» از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه دهم تا جمعه ۱۶ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *