فیش گیت دامن «هفت» را هم گرفت / افخمی ۳ برابر فردوسی‌پور بودجه می‌گیرد؟+عکس

فیش گیت دامن «هفت» را هم گرفت / افخمی ۳ برابر فردوسی‌پور بودجه می‌گیرد؟+عکس
بعد از هياهوى پیش آمده در جریان انتشار فيش هاى حقوقى نجومی برخی مدیران و امتداد آن تا سینما، حالا این جنجال به بودجه برنامه های تلویزیون رسیده است.

به گزارش فیلم نت نیوز، بعد از هیاهوى پیش آمده در جریان انتشار فیش هاى حقوقى نجومی برخی مدیران و امتداد آن تا سینما و تقابلی که در سینمای ایران درباره میزان دستمزد میان مدیران فعلی و مدیران سابق پیش آمد حالا تصاویر برآورد هزینه های برخی برنامه های تلویزیونی هم در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

از جمله این برآوردها مربوط به برنامه های «هفت» و «نود» هست که هر دو از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌روند.

تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده حکایت از آن دارد که علیرغم قدمت ۱۷ ساله برنامه «نود» و البته موفقیت نسبی آن در این سالها اما عایدی مالی این برنامه تقریبا یک سوم «هفت» فعلی است که عمرش به یک سال هم نمی‌رسد؛ از این تصاویر چنین برمی آید که «هفت» فعلی دقیقه ای ۳۸۰ هزار تومان بودجه داشته است در حالی که «نود» با دقیقه ای ۱۴۲ هزار تومان تولید می شود.

فصل سوم «هفت» که با حضور بهروز افخمی از مهرماه سال قبل روی آنتن رفت از همان آغاز به واسطه حضور یوسف منصوری داماد علی‌اصغر پورمحمدی و همچنین محمدحسین رضوی برادر محمود رضوی تهیه کننده تلویزیون، در تیم تولید، مورد توجه قرار گرفت.

این برنامه که در ابتدا به صورت تولیدی و در ماههای اخیر به صورت زنده پخش شده است در برهه های زمانی مختلف و به دلایلی چون اظهارنظر مسعود فراستی درباره یک فیلم خاص و همچنین انتقادات صریح افخمی به بین الملل فجر و برگزارکننده اش حاشیه ساز شد.

حالا و با انتشار رقم برآورد این برنامه و شنیده هایی که درباره دستمزد ماهیانه ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی افخمی از این برنامه وجود دارد قطعا حواشی پیرامون “هفت” وارد فاز تازه تری خواهد شد…

 

 

براورد هفت و نودمنبع: سینما ژورنال

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *