آغاز پخش پنجمین فصل سریال «فلش» از تلویزیون برادران وارنر

اولین قسمت از فصل پنجم سریال «فلش» (The Flash) پخش شد

اولین قسمت از فصل پنجم سریال «فلش» (The Flash) پخش شد
فصل پنجم سریال «فلش» چهارشنبه 9 اکتبر 2018 (17 مهر) از شبکه تلویزیونی برادران وارنر پخش شد. این سریال قرار است به صورت هفتگی و در 22 قسمت روی آنتن برود.

به گزارش خبرنگار سینمای جهان فیلم‌نت نیوز، سریال «فلش» (The Flash) امروز اولین قسمت از پنجمین فصل خود را برای پخش بر روی تلویزیون CW قرار داد. سریالی که هم‌زمان چند روایت از چند دنیای موازی را نشان می‌دهد، بنابراین برای درک بیشتر و بهتر سریال «فلش» بهتر است آن را از ابتدا ببینید. در این مطلب نگاهی می‌اندازیم به آنچه تاکنون در این سریال گذشته است:

فصل اول

داستان این فصل با ماجرای قتل آغاز می‌شود، قتل مادر خانواده که به طرز عجیبی کشته می‌شود و همسر و پسر یازده ساله‌اش بعدها متوجه می‌شوند که قاتل از دنیایی در آینده آمده است. حالا این پسر که بری آلن نام دارد یک دانشمند است و متوجه حقایقی درباره مادرش می‌شود.

فصل دوم

در این فصل بری آلن به قدرت ماورایی خود پی می‌برد و توانایی رفتن به دنیاهای دیگر را پیدا می‌کند، دنیایی که به آن زمین شماره 2 می‌گویند. او قاتل مادرش را پیدا می‌کند و دوباره در جهان موازی به روزهای کودکی سفر می‌کند.

فصل سوم

در فصل سوم «فلش» بری آلن پدر و مادرش را به زندگی عادی برگردانده اما دنیا مانند قدیم نیست. یک بار دیگر قاتل زنجیره‌ای به دنیای آنها می‌آید و قصد جان پدر آلن را دارد. بری آلن در این قسمت اشتباهاتی هم دارد و جهان موازی دیگری را هم تجربه می‌کند. همچنین بری متوجه می‌شود که سریع‌ترین آدم جهان شده است.

فصل چهارم

بری متوجه می‌شود تنها شخصی نیست که قدرت فرا انسانی دارد، افراد دیگری هم وجود دارند که در معرض انفجار قرار گرفته بودند اما از قدرتشان استفاده نمی‌کنند. بری تصمیم می‌گیرد از افراد مظلوم شهر در برابر نیرو‌های ناشناخته دفاع کند.

فصل پنجم سریال «فلش» چهارشنبه 9 اکتبر 2018 (17 مهر) پخش خود را از شبکه تلویزیونی برادران وارنر آغاز کرد. فصل پنجم این سریال که در سال گذشته بیشترین تعداد دانلود غیرقانونی را داشته است، 22 قسمت خواهد بود.

پریسا ایرانی  

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *