عیادت مدیران، مجریان و برنامه‌سازان شبکه قرآن و معارف سیما از نادر طالب زاده

عیادت مدیران، مجریان و برنامه‌سازان شبکه قرآن و معارف سیما از نادر طالب زاده
جمعی از مدیران، مجریان و برنامه‌سازان شبکه قرآن و معارف سیما از نادر طالب زاده عیادت کردند و در جریان بیماری وی قرار گرفتند.

به گزارش فیلم نت نیوز، مدیران، مجریان و برنامه‌سازان شبکه قرآن و معارف سیما شب گذشته سوم مرداد ماه به عیادت نادر طالب‌زاده از فعالان عرصه رسانه رفتند.

در این دیدار طالب‌زاده به بیان شرحی از بیماریش پرداخت و گفت: چندی پیش شرح واقعه ای را که بر من گذشت در نامه‌ای نوشتم و به آقای بروجردی دادم. ماجرا مربوط به سرقت چمدانم من در عراق بازمی‌گردد که چند روز بعد پیدا شد، اما آن زمان من متوجه آلودگی لباس‌ها و وسایلم نشدم و تنها موضوعی که گزارش دادم، سرقت لپ‌تاپم بود.

وی افزود: بلافاصله بعد از این ماجرا، مشکلات مختلف جسمی برایم به وجود آمد و مشکلاتی از جمله راه رفتن، تنفس و سرفه پیدا کردم و بعدها متوجه این آلودگی شدیم.

محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن ضمن آرزوی سلامتی برای طالب‌زاده در این دیدار از وی خواست تا با تجربیاتش این شبکه را در راستای تحولات و رشد برنامه‌ها یاری کند.

مدیر شبکه قرآن ادامه داد: ما باید بتوانیم با مخاطب به خوبی ارتباط برقرار کنیم و طوری عمل کنیم که کارهای ما مورد قبول استادان و کارشناسان باشد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *