سعید آقاخانی برای شبکه نسیم برنامه ترکیبی می‌سازد

سعید آقاخانی برای شبکه نسیم برنامه ترکیبی می‌سازد
پس از موفقیت برنامه‌های «خندوانه» و «دورهمی»، سعید آقاخانی نیز قصد دارد برنامه‌ای با عنوان «خط سفید» را برای شبکه نسیم بسازد.

به گزارش فیلم نت نیوز، پس از موفقیت برنامه‌های «خندوانه» با اجرای رامبد جوان و «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، به نظر می‌رسد این دو اتفاق زمینه‌ساز ورود سومین کمدین کارگردان به عرصه برنامه‌سازی شده است و سعید آقاخانی نیز قصد دارد برنامه‌ای با عنوان «خط سفید» را برای شبکه نسیم بسازد.

آن‌طور که مهر خبر داده است سعید آقاخانی در حال مذاکره برای ساخت یک برنامه ترکیبی در شبکه «نسیم» با عنوان «خط سفید» است که بخش‌های متنوعی از جمله نمایش مستند و گفت‌وگو را شامل می‌شود. بر اساس این گزارش این برنامه حدود ۱۸۰۰ دقیقه خواهد بود و پیش از این «زنگ خطر» نام داشته است.

این سومین برنامه ترکیبی در شبکه نسیم است که با حضور یک کمدین کارگردان تولید می‌شود، اگرچه فصل سوم «خندوانه» در مقاطعی با افت مخاطب روبرو بوده است اما دو برنامه ترکیبی نسیم یعنی «دورهمی» و «خندوانه» مخاطبان بسیاری را پای این شبکه کشانده است و احتمالا همین تجربه موفق باعث شده سعید آقاخانی نیز تصمیم بگیرد کارگردانی برنامه‌ای ترکیبی را تجربه کند. باید دید این کارگردان چه ایده‌ تازه‌ای برای برنامه ترکیبی خود دارد و «خط سفید» چقدر با برنامه مدیری و جوان تفاوت خواهد کرد.

آقاخانی سریال‌هایی چون «دزد و پلیس»، «بیمار استاندارد» را در کارنامه دارد و به تازگی به عنوان کارگردان سریال «ویلا» به تهیه‌کنندگی مهران مهام نیز معرفی شده است

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *