تصویربرداری سریال سیروس مقدم ادامه دارد

«پایتخت5» در شهرک سینمایی دفاع مقدس

«پایتخت5» در شهرک سینمایی دفاع مقدس
تصویربرداری سریال «پایتخت5» به کارگردانی سیروس مقدم که از اواسط اردیبهشت آغاز شد، بعد از تصویربرداری سکانس‌های شمال کشور،در اطراف تهران ادامه دارد.

گروه تولید سریال پایتخت5 بعد از ضبط تصاویر مربوط به شمال کشور، برای ادامه تصویربرداری به اطراف تهران آمدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، گروه تولید «پایتخت5» که برای ضبط تصاویر مربوط به بالن و دیگر سکانس‌های مربوط به هواپیما به شمال کشور رفته بودند، برای ادامه تصویربرداری سریال به اطراف تهران آمدند.

قرار است بعد از ضبط سکانس‌های مربوط به لوکیشن فعلی در اطراف تهران، ادامه تصویربرداری سریال در شهرک سینمایی دفاع مقدس ادامه یابد.

پیش از این الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «پایتخت5» از اضافه شدن بازیگران جدید به سریال خبر داده بود: «قرار است بازیگران جدیدی به سریال اضافه شوند که براساس روند فیلمنامه این اتفاق خواهد افتاد.»

آخرین سری از مجموعه «پایتخت» در ماه رمضان سال 94 از شبکه یک پخش شد و بعد از آن مقدم سریال علی البدل را کارگردانی کرد که در نوروز 96 از شبکه یک پخش شد. مقدم قصد داشت «پایتخت5» را در زمستان 95 مقابل دوربین ببرد که شب‌های رمضان 96 پخش شود اما پیش تولید سریال و نگارش فیلمنامه باعث شد تا فیلمبرداری پنجمین سری از مجموعه‌ «پایتخت» در اردیبهشت 96 آغاز شود. سریال «پایتخت5» قرار بود در کشورهای قبرس و یونان فیلمبرداری شود که در حال حاضر با تصمیم گروه تولید سریال، در تهران و مازندران فیلمبرداری می‌شود.

سریال «پایتخت5» یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه اول سیما برود.

محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی و سارا و نیکا فرقانی اصل تاز بازیگران اصلی «پایتخت5» هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *