فیلمبرداری سریال «محکومین» ادامه دارد

مسعود کرامتی مقابل دوربین «محکومین» رفت

مسعود کرامتی مقابل دوربین «محکومین» رفت
سید جمال سید‌حاتمی فیلمبرداری اولین سریالش با نام «محکومین» را اوایل مرداد آغاز کرد. سید حاتمی پیش از این نخستین فیلم سینمایی خود با نام «لاک قرمز»‌ را کارگردانی کرده بود.

مجموعه تلویزیونی محکومین به کارگردانی سید جمال سید‌حاتمی امروز دوشنبه ۹ مرداد در لوکیشن جدیدی در خیابان اشرفی اصفهانی به کار خود ادامه می‌دهد و مسعود کرامتی و محمد حاتمی مقابل دوربین این مجموعه رفتند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، موضوع سریال اپیزودیک «محکومین» که روز سوم مرداد در خیابان شریعتی کلید خورد، مجازات‌های جایگزین است. در هر اپیزود از این مجموعه، پرونده‌ای برای یک شخصیت باز می‌شود و در طول سریال به سرانجام خواهد رسید.

لیلا زارع به عنوان مددکار اجتماعی، در این سریال کاراکتر اصلی را برعهده دارد. به گفته بهروز مفید تهیه‌کننده این سریال، به دلیل اپیزودیک بودن این مجموعه، در طول فیلمبرداری جابه‌جایی‌های زیادی در لوکیشن‌ها رخ می‌دهد و تعداد لوکیشن‌ها زیاد است.

امروز ششمین روز از شروع فیلمبرداری این سریال سپری شده و گروه تولید در چهارمین لوکیشن این مجموعه که منزلی واقع در خیابان اشرفی اصفهانی است مستقر شده‌اند.

بهروز مفید درباره محوریت سریال گفت: «مسعود کرامتی و محمد حاتمی برای ضبط سکانس‌هایی از قسمت چهارم این مجموعه امروز مقابل دوربین محمدرضا سکوت رفتند. در سریال «محکومین» سعی شده این موضوع مطرح شود که در قبال جرم و تخلفات غیر عمد، به جای مجازات زندان، محکوم در فضایی دیگر محکومیت خود را سپری کند.»

مجموعه تلویزیونی «محکومین» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید برای پخش از شبکه یک سیما در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *