شبکه‌ی AMC خبر داد

«بهتره با سال تماس بگیرید» به سال ۲۰۱۸ می‌رسد

«بهتره با سال تماس بگیرید» به سال ۲۰۱۸ می‌رسد
تهیه‌کنندگان سریال «بهتره با سال تماس بگیرید»(Better Call Saul) اعلام کردند به زودی فصل چهارم این سریال در ۱۰ قسمت ساخته و پخش خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز: سریال بهتره با سال تماس بگیرید (Better Call Saul) پیش‌آیند تحسین‌ شده‌ی سریال برکینگ بد (Breaking Bad) تاکنون در سه فصل از شبکه‌ی AMC پخش و با استقبال خوبی هم مواجه شده است. شبکه‌ی AMC اعلام کرد که فصل چهارم این سریال در ۱۰ قسمت تهیه می‌شود و زمان پخش فصل تازه‌ی  بهتره با سال تماس بگیرید (Better Call Saul)  سال ۲۰۱۸ است.

سریال «بهتره با سال تماس بگیرید» که اخیرا نمایش فصل سوم آن در شبکه‌ی AMC به پایان رسیده است توانسته عنوان سومین سریال پربیننده‌ی شبکه‌های کابلی را به خود اختصاص دهد و به طور میانگین برای هر قسمت ۳.۶ میلیون بیننده ۲۵ تا ۵۴ ساله را به خود جذب کرد.

 بهتره با سال تماس بگیرید (Better Call Saul) با همکاری وینس گیلیگان و پیتر گولد نویسندگان Breaking Bad ساخته شده است. در «بهتره با سال تماس بگیرید» باب ادنکیرک در نقش وکیل نه چندان مهمی به نام «جیمی مک‌گیل» ظاهر می‌شود که در نهایت در سریال Breaking Bad وکالت والتر وایت را برعهده می‌گیرد. در این مجموعه‌ی تلویزیونی مسیر تبدیل شدن جیمی به یک وکیل جنایتکار به تصویر کشیده شده و بازیگرانی چون جاناتان بنکس، مایکل مک‌کین، و پاتریک فابیان در نقش‌های منفی دیگری بازی می‌کنند.

منبع: AMC

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *