حال مجری تلویزیون خوب است

رشیدپور با «حالا خورشید» به تلویزیون برمی‌گردد

رشیدپور با «حالا خورشید» به تلویزیون برمی‌گردد
رضا رشیدپور که در بهمن ماه سال گذشته در حین اجرای برنامه‌ی زنده «حالا خورشید» از هوش رفت در پیامی از بازگشتش به تلویزیون خبر داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، رضا رشیدپور که در بهمن ماه سال گذشته در حین اجرای برنامه‌ی زنده‌ی «حالا خورشید» از هوش رفته بود در پیامی از پایان دوره‌‌ی نقاهت خود گفت و اعلام کرد که با برنامه حالا خورشید از دهم تیر به تلویزیون بازمی‌گردد.

رشیدپور در این باره در اینستاگرام نوشت: «بالاخره دوران نقاهت به سر رسید و با لطف خدای بزرگ احوال بهتری دارم و آماده کامل برای خدمتگزاری مجدد به شما مخاطبان نجیب و صبور.»

گروه برنامه ساز حالا خورشید پس از یک وقفه کوتاه که مربوط به اوج روزهای بیماری من بود ، کماکان به فعالیت خودش ادامه داده که حاصل آن انواع طرح‌ها و ایده‌های جذاب و بکر در ادامه‌ی برنامه است . از ساعت هشت صبح روز شنبه، دهم تیرماه حالا خورشید شبکه سوم سیما مجددا طلوع می‌کند تا درخشش و محبت را از شما یاران و مخاطبان وفادار بیاموزد .

از تمام تماس‌ها، نامه‌ها، کامنت‌ها و … بی‌نهایت سپاسگزارم. حجم شگفت‌انگیز تماسهایتان مرتب از روابط عمومی سازمان و شبکه منعکس می‌شد و دلگرممان می‌کرد . حالا با تمام توان برگشته‌ایم به این امید که حمایتمان کنید و تمام دوستان و مخاطبان این برنامه را در همین صفحه و یا صفحه‌ی اصلی حالا خورشید منشن فرمایید .

حقیقتا لازم است از اخلاق مداری ریاست محترم رسانه‌ی ملی، برخورد صمیمی و تخصصی معاونت محترم سیما، تلاش‌های صادقانه دکتر پورمحمدی مدیر محترم شبکه سه سیما در تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و آقای مهندس کریمان مردم فهیم و دانشمندی که قاطعانه بر حوزه‌ی مدیریت خود تسلط و دقت دارد سپاسگزاری کنم و صادقانه بگویم که اگر لطف و پی‌گیری ناصر عزیزم و حمایت حاج اصغر بزرگوار نبود این برنامه دیگر هرگز پخش نمی‌شد . از همه‌ی این عالیجنابان ممنونم و منت‌دارشان خواهم بود .

فرصت زیادی نداریم . باید هر کدوممون یه رسانه باشیم و خبر شروع برنامه رو گسترش بدیم و مخاطبان وفادار رو به صفحه خودم یا صفحه اصلی حالا خورشید برگردونیم . دستتون رو می‌فشارم برای این همکاری نزدیک.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *