رئیس سازمان صدا و سیما دو معاون خود را منصوب کرد

رئیس سازمان صدا و سیما دو معاون خود را منصوب کرد
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی و معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صداوسیما با حکمی از سوی رییس رسانه ملی منصوب شدند.

به گزارش فیلم نت نیوز، عبدالعلی علی عسکری رییس رسانه ملی احمد شهریاری را به سمت معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

رییس رسانه ملی در حکم خود بر موضوعاتی نظیر «روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان»، «اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان» و «تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان» تاکید کرده است.

متن حکم رئیس سازمان صدا و سیما برای شهریاری به شرح زیر است:

«جناب آقای مهندس احمد شهریاری

نظر به مراتـب تعهـد و تجـارب ارزشمند مدیریتی، به موجب این حـکم، جنابعالی را به سـمت «معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما» منصوب می‌کنم.

روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان در ابعادِ جذب و تأمین، ارزیابی عملکرد، حقوق و دستمزد، آموزش، ارتقا و ترفیع و بازنشستگی مطابق با راهبردهای ابلاغیِ مقام معظم رهبری در این حوزه؛ اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان و نیز امر آموزش و ارتقای علمی و مهارتی آنان با همکاری سایر حوزه ها؛ تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان و تلاش در جهت افزایش سهم سازمان در بودجه عمومی کشور متناسب با اهداف و برنامه‌های بلند رسانه ملی، طراحی و اجرایِ سازوکار مناسب برای تأمین منابع پایدار و رو به رشد از محل تبلیغات بازرگانی در عین حفظ مزیت های رقابتی رسانه ملی و رعایت اصول مهندسی و مدیریت پیام ؛ برنامه‌ریزی برای ارتقای درآمدهای سازمانی و تأمین بهنگام اعتبارات هر حوزه براساس تخصیص معاونت پژوهش برنامه‌ریزی و نظارت؛ ارزیابی دقیق از کارآمدی و اثربخشی فرایندهای اداری و مالی در بخش‌های مختلف سازمان و اصلاحات ضروری در جهت روان‌سازی چرخه امور ازجمله مأموریت‌های شماست.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی) مسالت دارم.

رئیس سازمان صدا و سیما  – علی عسکری»

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما منصوب شد

رئیس رسانه ملی در حکمی حسین رضی را به سمت معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

متن حکم معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما به این شرح است:

«جناب آقای حسین رضی

نظر به مراتـب تعهـد و تجـارب ارزشمند مدیریتی، به موجب این حـکم ، جنابعالی را به سـمت «معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما» منصوب می‌نمایم.

طراحی و اجرای «نظام جامع پژوهشی‌ رسانه‎ ملی» شامل پژوهش های راهبردی و آینده‌نگاری و پایش مستمر تحولات محیط داخلی و خارجی، پژوهش های عمیق و کاربردی دینی، پژوهش های کارآمد در زمینه نیازسنجی، نظرسنجی از مخاطبان و اثرسنجی برنامه ها مطابق با نیازهای حوزه های برنامه‌ریزی و تولیدی سازمان؛ تدوین برنامه جامع توسعه پنج ساله رسانه ملی با همکاری تمام بخش¬ها در جهت تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی)؛ برنامه‌ریزی سالانه وفق برنامه پنج‌ساله و تخصیص بهنگام اعتبارات هر حوزه بر اساس برنامه¬های مصوب با همکاری معاونت اداری و مالی؛ تشکیل دبیرخانه شورای عالی سیاستگذاری سازمان به نحوی فعال و کارآمد و تأمین محتوا و دستور کار مناسبِ دارای اولویت برای این شورا؛ نظارت و ارزیابی دقیق از کارآمدی و اثربخشی ساختارها، الگوها، سیستم ها، روش ها و فرایندهای مدیریتی در بخش های مختلف و انجام اصلاحات ضروری در جهت کارآمدسازی سازمان؛ نظارت و ارزیابی عمیق از تولیدات و برنامه‌های پخش شده از شبکه های مختلف سازمان بر اساس اهداف، سیاست ها و ضوابط ابلاغی و ارائه بازخوردهای کارشناسانه و عالمانه به حوزه های تولیدی سازمان از مهم‌ترین مأموریت‌های شماست.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی) مسالت دارم.

علی عسکری – رئیس سازمان صدا و سیما»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *