در بازدید معاون سیما از پشت صحنه سریال «در جستجوی آرامش» مطرح شد

داریوش فرهنگ: تلویزیون نباید وکیل مردم باشد

داریوش فرهنگ: تلویزیون نباید وکیل مردم باشد
مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی همراه با جمعی از مدیران سیما امروز چهارشنبه ۱۴ تیرماه از پشت صحنه سریال «در جستجوی آرامش» بازدید کرد و با عوامل سریال و خبرنگاران به گفت‌وگو نشست.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، سیدعلی حمیدی قائم مقام مرکزی سیما فیلم، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه پنج، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج و جمعی از مدیران سازمان صداوسیما امروز چهارشنبه چهاردهم تیرماه باحضور در پشت صحنه سریال در جستجوی آرامش به کارگردانی سعید سلطانی از آن بازدید و با عوامل گفت‌وگو کردند.

در ابتدای این دیدار داریوش فرهنگ با اشاره به بعضی از مشکلات عنوان کرد: «ما و سازمان صداوسیما نباید خود را وکیل مردم بدانیم و بگوییم چه بخواهند، چه بپوشند و حتی چه فکری کنند. تلویزیون به یک خانه تکانی اساسی نیاز دارد و باید بعضی از کارمندان کم شوند و حجم تولید بالا برود.»

او ادامه داد: «تکرار موضوعات در سریال‌ها زیاد شده و باید تلاش شود از سریال‌های تکراری جلوگیری شود. از زمانی که تعداد شبکه‌های تلویزیونی زیاد شده حجم تولید کاهش پیدا کرده است. همچنین سریال‌های تکراری بیشتر دیده می‌شود و آنچه گفتنی است حذف می‌کنند و آنچه نگفتنی است در سریال‌ها می‌آورند.»

بازیگر سریال «در جستجوی آرامش» عنوان کرد: «سازمان صداوسیما باید استقلال مالی خود را پیدا کند و همچنین لازم است یک اعتماد دو طرفه بین مسئول و هنرمند ایجاد شود. من این حرف ها را برای کار خودم نمی‌گویم و در همه این سال‌ها شکایتی برای خودم نداشتم بلکه می‌خواهم غرور و استقلال تلویزیون را برگردانیم.»

این بازیگر و کارگردان در پایان این بخش از صبحت‌هایش تاکید کرد: «سریال‌های دهه ۶۰ و ۷۰ از آثار این روزها قوی‌تر بودند و سریالی مثل سلطان و شبان را در آن دوران ساختیم اما هیچ وقت تلویزیون به منِ نوعی نگفت که امثال آن سریال را ادامه بده.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *