بهمنش در «خندوانه» از نجان یافتن مریلا زارعی در صحنه‌ای از فیلم «خوابم می‌آد» می‌گوید

خاطره هومن بهمنش از سقوط ماشین در «خوابم می‌آد»

خاطره هومن بهمنش از سقوط ماشین در «خوابم می‌آد»
شب گذشته (۱۸ مرداد) هومن بهمنش فیلمبردار سینما پاسخگوی سوالات رامبد جوان در برنامه «خندوانه» بود.

خندوانه میزبان هومن بهمنش فیلمبردار فیلم‌هایی همچون خوابم‌ می آد، دربند، اژدها وارد می‌شود، من دیگو مارادونا نیستم، پذیرایی ساده و زندگی مشترک آقای محمودی و بانو بود.

او در قسمتی از این برنامه به بیان خاطره‌ای از یکی از صحنه‌های فیلم «خوابم می‌آد» پرداخت:

روز قبل فیلمبرداری سکانس پرت شدن ماشین به دره از خانم زارعی پرسیدم:‌ «اگر ماشین یک دفعه حرکت کرد چه کار می‌کنید؟» او خندید و گفت: «من یک بار توی فیلمی ماشین ترمز بریده و با سرعت فلان از پنجره پریدم بیرون.» یا از در یادم نیست. گفتم: «اینجا هم اگر دیدید ماشین حرکت کرد از آن در بپرید بیرون.» در مقابلشون را نشان دادم.

رسیدیم به فردا. بنا بود ماشینی که می‌خواهد به پشت ماشین ایشان بزند چون دیده نمی‌شد تا پشت ماشین خانم زارعی می‌آمد و ایشان قرار بود روی دنده نیم کلاجی بگیرد و ماشین فقط بپرد که مثلا خورد.

پیکان جوانانی بود که آبی رنگ بود و مثل ساعت کار می‌کرد. خانم زارعی ماشین را توی دنده استارت زد و پدال را رها کرد و در آن لحظه ماشین خیلی نرم راه افتاد. کافی بود پایش را روی ترمز می‌گذاشت. یا ماشین را خاموش و ترمز می‌کرد. یا دستگیره در را باز می‌کرد و از در می‌آمد پایین. ولی آن جمله توی ذهن حک شده بود که از آن در (مقابل). خیلی داستان پیچیده شد و ماشین هم روی دنده به سمت دره جلو می‌رفت و همه ساکت بودند و فرشید احمدی صدابردارمان از بیرون داد می‌زد. رضا دوید و من هم با دوربین رفتم آن صحنه را گرفتم. در پایانش خانم زارعی بیرون پرید. منم تقریبا نیم غشی کردم. دوربین را دستیارم گرفت و با زانوهایم کوبیده شدم به زمین و گریه‌ام گرفت. تا دو ساعت کل بدنم ضعف کرده بود. شانس آوردیم.

برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *