در هفته اول پخش «اقیانوس آرام»

حجت‌الاسلام زائری و عبدالله روا از نوجوانی جذاب خود می‌گویند

حجت‌الاسلام زائری و عبدالله روا از نوجوانی جذاب خود می‌گویند
سری جدید «اقیانوس آرام» از امشب و با رویکرد اعتماد به نوجوان‌ها از شبکه دو سیما آغاز خواهد شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز،برنامه «اقیانوس آرام» در دور جدید پخش خود با تغییرات بسیاری همراه است که مهم‌ترین آن حضور پر رنگ نوجوان‌ها در ساخت و تولید برنامه است.
این برنامه به صورت هفتگی و در سه قسمت مجزا از روز چهارشنبه تا جمعه با حضور دو مهمان بزرگسال و دو مهمان نوجوان روی آنتن خواهد رفت.

در هفته ابتدایی پخش، «اقیانوس آرام» در بخش مهمان بزرگسال میزبان حضور حجت‌الاسلام زائری و عبدالله روا است. همچنین در بخش مهمان نوجوان ابوالفضل آرمیده و فاطمه جعفری مهمان برنامه خواهند بود.

حجت‌الاسلام زائری در برنامه چهارشنبه شب به طور ویژه به موضوع زندگی و تعامل با افرادی که اصلا شبیه ما نیستند می‌پردازد و در همین راستا داستان زندگی نوجوانی خود را به صورت استند آپ غیر کمدی برای نوجووان ها اجرا خواهد کرد.

همچنین برنامه پنج‌شنبه شب به حضور ابوالفضل آرمیده که یک نوجوان کشتی‌گیر است و داستان شگفت‌انگیز مبارزه او با بیماری‌اش اختصاص دارد. او که در بازی‌های قهرمانی آسیا نیز حضور داشته در یک دوره دو ساله با حفظ روحیه خود، از مرگ حتمی نجات پیدا کرده است.

قسمت سوم «اقیانوس آرام» در جمعه شب نیز به طور مشترک یک مهمان بزرگسال و یک مهمان نوجوان خواهد داشت که این هفته، عبدالله روا و فاطمه جعفری این ترکیب را روی آنتن خواهند برد.

عبدالله روا، مجری با سابقه تلویزیون در این قسمت داستان پر فراز و نشیب و جالب نوجوانی خود را که تحت تاثیر فقدان پدرش هم بوده تعریف می‌کند.

فاطمه جعفری، هم که یک نوجوان ١٧ ساله معلول اما به شدت فعال و پر انرژی است برای نوجوان‌ها از خلاقیت‌ها و هنرمندی‌اش در عین ناشنوا و نابینا بودن می‌گوید!

«اقیانوس آرام» محصول مرکز کودک و نوجوان سازمان اوج به کارگردانی هادی نعمت اللهی و تهیه کنندگی وحید ملتجی و مجری طرح امیر شکرچی‌زاده، از این هفته چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه‌ها از ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت؛ تکرار هر قسمت نیز ٩ صبح فردا پخش خواهد شد.

حجت الاسلام زائری اقیانوس آرام

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *