کارگردان سریال «نفس» از ساخت فصل دوم این سریال خبر داد

جلیل سامان «نفس» را در دو فصل می‌سازد

جلیل سامان «نفس» را در دو فصل می‌سازد
جلیل سامان با انتشار متنی در کانال تلگرام خود از ادامه‌ی ساخت سریال «نفس» در فصلی جداگانه گفت. او در این متن با مخاطبان از پیشینه‌ی ساخت این سریال دهه شصتی حرف زده است.

فیلم‌نت نیوز، جلیل سامان کارگردان سریال نفس که این شب‌ها به عنوان سریال مناسبتی شبکه سه سیما به روی آنتن رفته است در یادداشتی مخاطبان این سریال را به حوصله و صبر در مقابل پیش رفت داستان دعوت کرد.

سامان در کانال تلگرام خود نوشت: «نفس سومین سریالیه که من درباره دهه شصت ساختم این سریال و دوتای قبلی درعین حال که آثار مستقلی هستند اما در کنار هم مضامین مرتبطی رو طرح می کنند نقطه عزیمت نفس مثل دو کار قبلی عشق و وابستگی عاطفیه اما عشق سطوح مختلفی داره و با هرکدام از شخصیت ها کاری می کنه هرچه داستان جلوتر میره وجه تمایز نفس با کارهای قبلی بارزتر میشه و شخصیت‌ها رفتارهای پیچیده‌تری از خودشون بروز میدن بارها و بارها غافلگیر می‌شوید و تصوراتتون درباره شخصیت‌ها به هم می‌ریزه توصیه می‌کنم قبل از تمام شدن آخرین قسمت سریال قضاوت نکنید تا لذت تماشای اون رو از دست ندید تمام پلان‌ها دیالوگ‌ها و رفتارهای شخصیت‌ها با منظور خاصی طراحی شده اند و منطق خاص خودشون رو دارن مقایسه‌ی نفس با ارمغان و پروانه اشتباه است. بجای مقایسه بهتر است اطلاعات نفس را تجزیه و تحلیل کنید و نکات مشترکشون رو با کارهای قبلی پیدا کنید چون اونا سرنخ رفتارهای شخصیت‌ها هستند. فصل اول نفس در ٣٠ قسمت تهیه شده است. داستان و مضمون در اینجا به اوج می رسد اما داستان ادامه دارد . فصل دوم نفس به احتمال زیاد اگر خدا بخواهد در سال جاری فیلم‌برداری خواهد شد که در آن سرنوشت شخصیت‌ها دنبال می‌شود.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *