بازدید مدیران سیما از پشت صحنه «محله گل و بلبل 2»

جعفری جلوه به «محله گل و بلبل 2» رفت

جعفری جلوه به «محله گل و بلبل 2» رفت
احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما و محمدرضا جعفری جلوه مدير شبكه دو سيما همراه با جمعى از مدیران شبکه دو از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل 2» بازدید کردند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما به محله گل و بلبل 2 رفت. احمد شهریاری ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌های گروه سازنده، حجم دکورها و فضاسازی این مجموعه را در کنار محتوای کیفی مطلوبِ آن، قابل توجه و ارزنده دانست و ابراز امیدواری کرد که با حمایت از مجموعه‌های موفق و پرمخاطب سیما، تولید این گونه برنامه‌ها استمرار یابد.

همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما با اشاره به تغییر روند این برنامه از یک مجموعه مجری محور به یک مجموعه حرفه‌ای نمایشی، «محله گل و بلبل» را به عنوان تجربه‌ای متفاوت ارزیابی کرد و گفت: «این مجموعه نمایشی با وجود اینکه ارتباط خود را با کودکان و نوجوانان حفظ کرده، برای والدین هم جذاب است. این نکته در کنار تدارک برنامه سال تحویل 96 توسط همین گروه که بازخورد و استقبال خوب مخاطبین را به دنبال داشت، قابل تحسین است.»

در جریان این دیدار، چند آیتم از ویژه برنامه نورورزی مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل 2 برای حاضران پخش شد و یک سکانس از سریال نیز در حضور مهمانان و عوامل فیلمبرداری شد.

مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل 2 به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده هر روز بعدازظهر ساعت 19 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *