نامزد‌های شصت‌ونهمین مراسم امی اعلام شد

رقابت نزدیک سریال‌های شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) در جایزه امی 2017

رقابت نزدیک سریال‌های شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) در جایزه امی 2017
برگزار کنندگان مراسم جوایز امی نامزدهای این جشنواره را معرفی کردند. لیست نامزدها حاکی از رقابت نزدیک  سریال‌های شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) است. 

فیلم‌نت نیوز: سریال تلویزیونی غرب وحشی (Westworld) ساخته‌ی برادران نولان است و آنتونی هاپکینز در آن نقش‌آفرینی می‌کند. این سریال در  ۲۲ مورد نامزد جایزه امی شده است. هم ردیف غرب وحشی، سریال کمدی پخش زنده شنبه شب (Saturday Night Live) با 22 عنوان نامزدی جایزه‌ی امی است.

آتلانتا، بلکیش، همه کاره و هیچ‌ کاره، خانواده مدرن، کیمی اشمیت شکست‌ناپذیر و معاون رییس‌جمهور برای بخش بهترین سریال کمدی نامزد شده‌اند.

در بخش بهترین سریال نام بهتره با سال تماس بگیری، تاج، سرگذشت ندیمه، خانه پوشالی، چیزهای عجیب، این ما هستیم و غرب وحشی اعلام شد.

دروغ‌های کوچک بزرگ، فارگو، دشمنی: بت و جوان، نابغه و آن شب سریال‌های کوتاه این رقابت تلویزیونی هستند.

در بخش بهترین فیلم تلویزیونی هم آینه سیاه: سن جونیپرو، کریسمس رنگارنگ دالی پارتن: دایره عشق، زندگی جاودان هنریتا لکس، شرلوک هلمز: کاراگاه دروغ‌گو و جادوگر دروغ‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند.

بعد از لیست فیلم‌ها و سریال‌ها نوبت به بازیگران در رشته‌های مختلف رسید.

برای بهترین بازیگر مرد نقش اول در سریال درام، متیو ریس در آمریکایی‌ها، باب ادنکرک در بهتره با سال تماس بگیری، کوین اسپیسی در خانه پوشالی، لیو شرایبر در ری داناوان، استرلینگ کی براون و میلو ونتیمیگلیا در این ما هستیم و آنتونی هاپکینز در  غرب وحشی نامزد شده‌اند

بهترین بازیگر زن نقش اول در سریال درام هم به این ترتیب است، کری راسل در آمریکایی‌ها، کلر فوی در تاج، الیزابت ماس در سرگذشت ندیمه، رابین رایت در خانه پوشالی، وایولا دیویس در چگونه از مجازات قتل گریخت و اوان راشل وود در  غرب وحشی

 در بخش بهترین بازیگر مرد نقش اول در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی نام ایوان مک‌گرگور در فارگو، جفری راش در نابغه، ریض احمد در آن شب، جان تورتورو در آن شب، بندیکت کامبربچ در شرلوک هلمز، رابرت دنیرو در جادوگر دروغ‌ها اعلام شد.

در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی هم بازیگرانی از جمله  فلیسیتی هافمن در جنایت آمریکایی، نیکول کیدمن در دروغ‌های کوچک بزرگ، ریس ویترسپون در دروغ‌های کوچک بزرگ، کری کوون در فارگو، جسیکا لنگ در دشمنی: بت و جوان، سوزان ساراندن در دشمنی: بت و جوان نامزد شدند.

و در نهایت در لیست بهترین بازیگر زن و مرد نقش اول در سریال کمدی، نام آنتونی اندرسون در بلکیش، عزیز انصاری در همه کاره و هیچ‌کاره، زک گالیفیاناکیس در بسکتس، دونالد گلاور در آتلانتا، ویلیام اچ میسی در بی‌شرم و جفری تامبر در شفاف برای بهترین بازیگر مرد نام پاملا آدلون در چیزهای بهتر، جین فوندا در گریس و فرانکی، آلیسون جنی در مامان، الی کمپر در کیمی اشمیت شکست‌ناپذیر، جولیا لوییس درایفوس در معاون رییس جمهور و لیلی تاملین در گریس و فرانکی برای بهترین بازیگر زن  اعلام شد.

مراسم جوایز امی که معادل اسکار برای برنامه‌های تلویزیونی است با اجرای استیون کولبرت ،در تاریخ 17 سپتامبر (۲۶ شهریور) در سالن تئاتر ماکروسافت در شهر لوس‌انجلس برگزار می‌شود.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *