کارگردان «رگ خواب» تله فیلم تازه‌اش را کلید زد

«بیا از گذشته حرف بزنیم» نعمت‌الله به قسمت چهارم رسید

«بیا از گذشته حرف بزنیم» نعمت‌الله به قسمت چهارم رسید
این روزها فیلم «رگ خواب» ساخته‌ی تحسین‌ شده‌ی حمید نعمت‌الله با بازی لیلا حاتمی و کوروش تهامی در سینماها اکران شده است. چندی قبل هم نعمت‌الله کارگردانی آخرین فیلمش «شعله‌ور» را با بازی امین حیایی و زری خوشکام به پایان برد. او از روز گذشته ساخت فیلمی از مجموعه فیلم‌های «بیا از گذشته حرف بزنیم» را آغاز کرده است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، حمید نعمت‌الله در ادامه‌ی ساخت مجموعه فیلم‌های بیا از گذشته حرف بزنیم، در حال ساخت قسمت چهارم این مجموعه با نام «به سوی بروجرد» است. اولین قسمت «بیا از گذشته حرف بزنیم» در سال ۱۳۸۷ با همین نام و با بازی ثریا قاسمی، مهین شهابی و پوراندخت مهیمن ساخته شد. در قسمت دوم با نام «راه و رسم سفر» و با درگذشت مهین شهابی آزیتا لاچینی جایگزین او شد. قسمت سوم این مجموعه هم با نام «متولد ۳۰ اسفند» تولید و پخش شد.

تولید قسمت چهارم فیلم ۹۰ دقیقه‌ای «بیا از گذشته حرف بزنیم» با نام «به سوی بروجرد» از روز گذشته آغاز شده و در اولین روز آزیتا لاچینی جلوی دوربین رفته و امروز دو شخصیت دیگر، ثریا قاسمی و پوراندخت مهیمن هم جلوی دوربین می‌‌روند.

نعمت‌الله مجموعه‌‌ی «بیا از گذشته حرف بزنیم» را به تهیه‌کنندگی خود با محوریت سفر سه مادر به شهرهای مختلف کشور از جمله بانه، یزد، نیشابور، چالوس و اتفاقاتی که برای این سه می‌افتد، می‌سازد.

حمید نعمت‌الله درباره‌ی ادامه‌ی تولید این فیلم‌ها گفت: «ماجراهای جذابی برای این حاج خانم‌ها در گذشته رخ داد و برای مخاطب هم جذاب بود به همین دلیل تلاش کردیم تا با ماجرای جذاب و جالب، تولید این فیلم‌ها را ادامه دهیم. نکته‌ی مهم‌تر ماجرای سه پیرزن است که به شخصیت‌هایی شناخته شده بین مردم تبدیل شده‌اند. این فیلم‌ها موفق شده حس ایرانی بودن را در میان مخاطبان نهادینه کند.»

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *