بدون اعلام نام سازندگان برنامه، مدیر شبکه سه از بازگشت برنامه سینمایی این شبکه خبر داد

«هفت» به شبکه سه باز می‌گردد؟

«هفت» به شبکه سه باز می‌گردد؟
نشست خبری برنامه‌های تابستانی صدا و سیما برای امسال، امروز (11 تیر) با حضور مدیران شبکه‌های تلویزیون برگزار شد. علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه سه در این نشست از پخش برنامه‌ی «هفت» خبر داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، نشست خبری برنامه‌های تابستانی صدا و سیما در سال ٩۶ با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما امروز (11 تیر) برگزار شد. در این نشست مدیران شبکه‌های تلویزیونی از جمله برازش مدیر شبکه یک، جعفری جلوه مدیر شبکه دو، علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه، پورحسین مدیر شبکه چهار، زین‌العابدین مدیر شبکه پنج، ساری مدیر شبکه آموزش، محمدزاده مدیر شبکه قرآن، غفوری مدیر شبکه مستند، سرشار مدیر شبکه کودک هم حضور داشتند.
امروز در این نشست خبری برنامه‌های تابستانی از پخش دوباره‌ی برنامه‌ی هفت از دو هفته‌ی آینده خبر داد. پورمحمدی درباره‌ی مجری جدید «هفت» اطلاعی نداد.

سری سوم برنامه‌‌ی هفت با اجرای بهروز افخمی حدود یک سال و نیم روی آنتن شبکه سه رفت و پخش این برنامه تا آخر اسفند 95 ادامه داشت اما بعد از تعطیلات نوروز 96 و انتخابات ریاست جمهوری پخش آن دیگر ادامه پیدا نکرد. بهروز افخمی هم مجری برنامه، درباره‌ی علت جدایی‌اش از این برنامه گفت: «پس از دو سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به پایان رسید. در سال جدید برای توافق مجدد جلسه‌ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه به مدیران اعلام کردم که می‌خواهم به سراغ ساخت فیلم سینمایی‌ام بروم. چرا که فکر می‌کنم دیگر همه گفتنی‌ها را گفته‌ام و به آنچه در هفت می‌خواستم رسیده‌ام.»

حدود یک ماه پیش علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه‌ی سه در گفت‌وگویی وعده‌ی شروع سری جدید برنامه «هفت» را پس از پایان ماه مبارک رمضان داد،‌وعده‌ای که در نشست امروز به آن قطعیت بخشید.

باید منتظر ماند و دید آیا تیم جدید برنامه‌ی «هفت» می‌توانند سری چهارم آن را با کیفیت آغاز کنند و مخاطبان را راضی نگه دارند یا خیر.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *