بر خلاف وعده‌های پیشین

سری جدید برنامه «هفت» پس از انتخابات و بدون حضور بهروز افخمی روی آنتن می‌رود

سری جدید برنامه «هفت» پس از انتخابات و بدون حضور بهروز افخمی روی آنتن می‌رود
پخش برنامه سینمایی «هفت» بر خلاف وعده‌های مسئولان برنامه از 20 اسفند ماه متوقف شده و بر اساس تازه‌ترین خبرها بعد از انتخابات بدون حضور بهروز افخمی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پخش برنامه هفت که جمعه شب‌ها روی آنتن شبکه سه می‌رفت، پس از برنامه 20 اسفندماه متوقف شد و ادامه پخش برنامه به بعد از تعطیلات نوروز موکول شد.

روز 18 فروردین ماه که اولین قسمت از برنامه هفت در سال جدید باید روی آنتن می‌رفت، روابط عمومی برنامه اعلام کرد که برنامه سینمایی هفت امشب پخش نمی‌شود و نخستین قسمت از این برنامه در سال جدید با اجرای بهروز افخمی، هفته آینده ۲۵ فروردین ماه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود، اما عصر روز 25 فروردین ماه ناصر کریمان، مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرد: «برنامه سینمایی هفت تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ پخش نخواهد شد و سری جدید این برنامه پس از برگزاری انتخابات با تیم جدیدی می‌آید.»

وی در این خصوص افزود: «با توجه به اتمام قرارداد دومین سال اجرای این برنامه با سازمان صداوسیما، جلساتی با گروه ساخت برنامه هفت جهت توافق مجدد برگزار و خواسته‌های سازمان صداوسیما طرح شد. از سویی آقای افخمی به دنبال ساخت فیلم سینمایی‌شان بودند. در نهایت تفاهم دوسویه این شد که پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، تیم جدیدی بر سر کار بیاید.»

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه خاطرنشان کرد: «البته آقای افخمی به عنوان کارشناس در زمان مقتضی در سری جدید برنامه هفت حضور پیدا خواهند کرد و از نظرات ایشان بهره‌گیری خواهد شد.»

کریمان در پایان بیان داشت: «ساختار سری جدید این برنامه متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد‌.»

افخمی از علت جداییش از «هفت» گفت

پس از آن بهروز افخمی، مجری برنامه سینمایی هفت نیز درخصوص علت جداییش از این برنامه گفت: «پس از 2 سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به اتمام رسید.»

وی تشریح کرد: «لذا در سال جدید برای توافق مجدد جلسه‌ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه به مدیران اعلام کردم می‌خواهم به سراغ ساخت فیلم سینمایی‌ام بروم. چرا که فکر می‌کنم دیگر همه گفتنی‌ها را گفته‌ام و به آنچه در هفت می‌خواستم رسیده‌ام.»

وی ادامه داد: «مدیران تلویزیون نیز به دنبال ایجاد تغییراتی در ساختار برنامه بودند و خواسته‌هایی داشتند. درنهایت به این توافق رسیدیم که گروه دیگری برنامه هفت را اجرا کنند. ولی من ان‌شاءالله هر زمان لازم بود و تیم جدید خواست در هفت حضور پیدا خواهم کرد.»

افخمی افزود: «من به مدیران سازمان نیز اعلام کردم دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم و فکر می‌کنم هرآنچه لازم بوده را گفته‌ام و انجام داده‌ام و نتیجه لازم را نیز در هفت گرفته‌ام. امیدوارم تیم جدید با انرژی جدید بیاید و بتواند حرف‌های جدیدتری بزند.»

مجری سری سوم هفت درنهایت بیان داشت: «در این مدتی که به عنوان مجری هفت در شبکه سه همکاری داشتم، هم تجربیات خوبی کسب کردم و هم روزهای خوبی بود. همچنان هم اگر هفت لازم بداند، به عنوان میهمان در آن شرکت خواهم کرد.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *