حضور مسعود فراستی در بخش دوم برنامه

بازیگر سریال «عقیق» مهمان «کتاب‌باز» می‌شود

بازیگر سریال «عقیق» مهمان «کتاب‌باز» می‌شود
برنامه «کتاب‌باز» با اجرای سروش صحت امشب میزبان علیرضا آرا بازیگر سریال «عقیق» خواهد بود و مسعود فراستی نیز مهمان دومین بخش این قسمت از برنامه است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، سروش صحت امشب (دوشنبه ۲۱ آبان ماه) در برنامه «کتاب‌باز»، میزبان علیرضا آرا، بازیگر و کارگردان است؛ آرا در حال بازی در سریالی است که پایان آن مشخص نیست و در برنامه امشب درباره این موضوع که بعضی اوقات در دنیای کتاب هم نویسندگان پایان قصه‌هایشان را نمی‌دانند با صحت به گفت‌وگو می‌نشیند.

علیرضا آرا در ادامه از کتاب‌هایی که به عنوان یک بازیگر می‌خواند، کتاب‌های ناخوانده‌اش، کودکی و آغاز کتاب‌خوانی‌ و کتابخانه مشترک با همسرش (شبنم مقدمی) صحبت می‌کند.

بخش دوم (بخش ثابت دوشنبه‌ها) با حضور مسعود فراستی است که با معرفی کتاب، درباره اهمیت نویسندگان شاخص ادبیات ایران و جهان و فرم‌های ادبی که به درستی در خدمت محتوا قرار می‌گیرند، صحبت می‌کند.

«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱ بامداد، ۸ صبح و ۱۳ بعدازظهر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

 علیرضا آرا سروش صحت کتاب باز

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *