همراه با تلویزیون در تعطیلات آخر هفته

بیش از 50 فیلم در تعطیلات پایان هفته و عید مبعث

بیش از 50 فیلم در تعطیلات پایان هفته و عید مبعث
در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 فروردین‌ماه که مصادف با بعثت پیامبر بزرگ اسلام است، همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما از دردسر یک دختر پدر از دست داده برای یک مجری تلویزیون در «گل ناز» تا حادثه‌ای غیر منتظره برای مادر و دختری در «روزگاری عشق و خیانت» باشید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «گذری به هند»، «گل ناز»، «محمد رسول الله»، «ماجراجویان»، «روز هفتم»، «غافل»، «در جستجوی قطعه گمشده»، «مایا»، «اسب رویایی»، «عموی خسیس من»، «رویای صعود»، «اینجا چراغی روشن است»، «نیزارهای بلند»، «پرواز خیالی2»، «شهربانو»، «بازرس کی»، «محافظین محله»، «محافظ یک آدم‌کش»، «بادیگارد»، «ماجرای نیمروز»، «پنگوئن‌های آقای پاپر»، «پایان ناخوشایند»، «فصل نرگس» «پت و مت»، «نبرد پانفیلف»، «کتاب جنگل2»، «پلیس مهد کودک2»، «خاتم شیراز»، «مهریه»، «ماشین‌ها 3» «دوستان خوب»، «شیوع»، «روزگاری عشق و خیانت»، «افسانه درخت»، «فارگو»، «برادران شیردل»، «توطئه 2» و «کارمند نمونه»،«زادورا»، «متولد 65»، «پرستار تصادفی»، «فرمانروا» و «عملیات جنگل»، «پسر کوچک کوهستان»، «گلادیاتور»، «حصارها»، «هبی خواهد گریخت»، «تحلیلش کن»، «دلداده» و «مثل یک ستاره زندگی کن» پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 فروردین‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود. 

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی گل ناز به کارگردانی محمود معظمی، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی آمده است: گلناز صارمی دختر بچه‌ای است که در کودکی پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملایر زندگی می‌کند. مادرش که یک بیوه جوان است قصد دارد تا با یکی از دوستان برادر خود به‌نام حبیب ازدواج کند اما گلناز با این وصلت مخالف است چون فکر می‌کند که مهرداد صارمی بازیگر معروف سینما پدر اوست! یک روز مهرداد صارمی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد تا پاسخگوی سوالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روی آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمی معرفی می‌کند و از او می‌خواهد که برای دیدارش به ملایر سفر کند. پس از این تماس زندگی مهرداد صارمی به‌هم می‌ریزد….

فیلم سینمایی محمد رسول الله به کارگردانی مصطفی عقاد، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با هنرمندی آنتونی کوئین و ایرنه پاپاس زندگینامه حضرت محمد (ص)، پیامبر اسلام را روایت می‌کند.

فیلم سینمایی ماجراجویان به کارگردانی استفان فانگ، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دانگ چونگ، دزد معروف جواهرات پس از 5 سال از زندان آزاد می‌شود. او به جرم سرقت قطعه دوم از یک سرویس جواهر سه قطعه‌ای به زندان افتاده بود. کارآگاه (پیر بیست) او را تعقیب می‌کند چون مطمئن است که او نقشه سرقت سومین و آخرین قطعه سرویس جواهر را در سر می‌پروراند. دانگ چونگ بلافاصله پس از آزادی با تشکیل یک گروه سه نفره تلاش می‌کند تا کار ناتمام خود را به پایان رسانده و قطعه سوم سرویس جواهر را برباید….

در این فیلم، ژان رنو، اندی لائو، شو کیو و ژانگ جینگ‌چو هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی در جستجوی قطعه گمشده به کارگردانی مسعود فرخنده، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم که با بازی بیژن بنفشه‌خواه و سیما مطلبی روایت می‌شود، از این قرار است که: طراوت دختری نوجوانی است که به ستاره‌ها علاقه‌ی زیادی دارد و شب تولدش، زمانی که مشغول رصد آسمان بوده، شاهد سقوط یک آدم فضایی می‌شود. این آدم فضایی قطعه‌ای گمشده دارد که در آن‌سوی شهر افتاده و اگر قبل از غروب آفتاب به آن نرسد، خاکستر خواهد شد…!

فیلم سینمایی مایا به کارگردانی هادی رحیمی، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم امده است: دختری در روستای خود در حالی که بیشتر مردان آن شکارچی هستند، توله ببری را به خانه آورده تا آن را بزرگ کند که در این راه درگیر اتفاقاتی می شود.

نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، ارش منتظری و زنده یاد ولی الله مومنی از بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی اسب رویایی به کارگردانی جان گاتینز، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی داکوتا فانینگ خواهیم دید: مردی به‌نام بن کرین که به‌همراه کیل؛ دختر کوچکش، از یک اسب مسابقه که پایش شکسته مراقبت می‌کنند. آن‌ها نام این اسب را رویایی نهاده‌اند. ورود این اسب به مزرعه آن‌ها باعث می‌شود تا روابط خانوادگی آن‌ها هم بهبود یابد.

فیلم تلویزیونی عموی خسیس من به کارگردانی محسن کمالی دولت‌آبادی، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دو پسرعمو به‌نام‌های پرویز و منوچهر که در یک کارخانه با هم شریک بودند، ورشکست می‌شوند و به‌خاطر بدهی‌ها و چک‌های بی‌محلی که کشیده بودند، مجبور می‌شوند تمام وسایل زندگی خود را بفروشند. این دو پسر عمو و همسران آنها به نام‌های شوکت و کوکب به‌دلیل مشکلاتی که پیش آمده مانند کارد و پنیر با هم هستند. پرویز و منوچهر اختلاف و رقابت زیادی با یکدیگر پیدا کرده‌اند. آنها برای جبران خسارت‌ها تصمیم می‌گیرند به سراغ فامیل بروند و از آنها پول قرض بگیرند….

پوراندخت مهیمن، لیلا لطیفی، حسن اسدی و خشایار راد در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی رویای صعود به کارگردانی لادویک برنارد، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد سمی پسر جوان سیاه‌پوستی است که به دختری سفیدپوست به‌نام نادیا علاقمند است. نادیا به حرف‌های او باور ندارد و او را مسخره می‌کند! اما او برای اثبات خود تصمیم می‌گیرد از کوه اورست صعود کند. تصمیمی که ابتدا باعث تمسخر او توسط همه اطرافیانش شد اما زمانی‌که او صعود خود را شروع می‌کند کم‌کم همه به او باور پیدا می‌کنند….

احمد سیلا، آلیس بلاردی و کیوان رازی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی شهربانو به کارگردانی علی محمد قاسمی، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 10 به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شهربانو شهابی که یکی از دانشجویان خوب رشته روانشناسی دانشکده است به خواستگاری پسر خاله‌اش که بسیار ثروتمند است جواب رد می‌دهد و با مهندس حمید ازدواج می‌کند. حمید در دوران جنگ برای ساخت یک پل به منطقه جنگی اعزام شده و مجروح و شیمیایی می‌شود. در آن دوران حمید از شهربانو خواست تا او را برای همیشه ترک کند و به زندگی خود برسد! ولی شهربانو هرگز نپذیرفته و از همسرش مراقبت می‌کند. آنها قادر به بچه‌دار شدن نبودند و حالا حال حمید بسیار وخیم است….

در این فیلم شیرین بینا، قربان‌علی نجفی و سیروس کهوری‌نژاد نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی بازرس کی به کارگردانی کیم سوک یان، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: در کره سال 1795 تولید و خرید و فروش شمش نقره یک تجارت پرسود است. بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته و از بین ببرد. او به‌همراه دوست و دستیارش (سئو) موفق می‌شود این اسناد فرمول‌های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد. اما پس از این موفقیت به‌دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دوردست تبعید می‌شود! او در تبعید مشغول اختراع و مطالعه است که ناگهان….

فیلم سینمایی محافظین محله به کارگردانی اکیوا اشافر، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با هنرمندی بن استیلر خواهید دید: اون تراتویگ صاحب یک فروشگاه در یک شهر کوچک است و به‌نظر می‌رسد که فرد موفقی است که دوستان زیادی دارد و زندگی خانوادگی آرامی را با همسرش می‌گذراند. اما حادثه کشته‌شدن مرموز نگهبان شب فروشگاه، این زندگی بی‌دردسر و آرام را به چالش می‌کشد. اون ماموران پلیس محله را چندان در پیگیری این پرونده مصمم نمی‌بیند؛ تصمیم می‌گیرد خودش یک گروه نگهبان محله تشکیل دهد. اما از تمام شهر فقط سه نفر: باب مک الیستر, فرانکلین و جمارکس حاضر به همکاری می‌شوند….

فیلم سینمایی محافظ یک آدم‌کش به کارگردانی پاتریک هاگز، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مایکل یک بادیگارد خبره و بسیار ماهر است که به‌عنوان محافظ برای سیاسیون و افراد درجه‌ی اول کشور فعالیت می‌کند، اما در جریان یکی از ماموریت‌هایش فرد مورد حمایت وی توسط یک تک تیرانداز کشته می‌شود. او در این میان همسرش آملیا را مقصر این ماجرا می‌داند و معتقد است که آملیا نام مشتری‌اش را لو داده و اعتبار او را خدشه‌دار کرده است و به‌همین دلیل نیز از همسرش جدا می‌شود….

رایان رینولدز و سامویل جاکسون بازیگران این فیلم هستند. 

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی پنگوئن‌های آقای پاپر به کارگردانی مارک واترز، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جیم کری آمده است: تام پاپرز، در طول عمرش رابطه اندکی با پدرش که یک جهانگرد بوده داشته است. خودش هم وقت کمی را با بچه‌هایش می‌گذراند و اکثر اوقات مشغول کارش است. یک روز پدر او برایش هدیه‌ای غیرمنتظره می‌فرستد! شش پنگوئن. پاپرز که از هدف پدرش از فرستادن این پنگوئن‌ها سر درنمی‌آورد، تصمیم می‌گیرد از شر آنها خلاص شود. اما با سر رسیدن همسر و بچه‌هایش برای جشن گرفتن تولد پسرش، بچه‌ها از پنگوئن‌ها خوششان می‌آید….

فیلم سینمایی پایان ناخوشایند به کارگردانی جان مککی، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی کارن گیلان و استنلی وبر خواهیم دید: یک ناشر جوان چاپ اولین کتاب یک نویسنده زن جوان را برعهده می‌گیرد. اما ناشر بدون اطلاع نویسنده عنوان کتاب را تغییر داده است لذا همین امر باعث می‌شود. زن دیگر علاقه‌ای به ادامه کار با این ناشر را نداشته باشد. اما ناشر تمام تلاش خود را می‌کند تا او بازگردد که در همین حین این دو به یکدیگر نیز علاقه‌مند می‌شوند….

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی پت و مت به کارگردانی مارک بنز، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: پت و مت برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری‌های جدیدی می‌زنند.

فیلم سینمایی نبرد پانفیلف به کارگردانی کیم دراژین، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: سال 1941 جنگ جهانی دوم مناطق زیادی از شوروی (روسیه و کشورهای همجوار) به دست آلمان‌ها افتاده و آنها در منطقه‌ای نزدیک مسکو اردو زده‌اند و می‌خواهند با حمله‌ای جدید خط دفاعی نیروهای شوروی را شکسته تا مسکو را تصرف کنند. 28 سرباز از مناطق مختلف در خط مقدم با کمترین ابزار و تسلیحات باید در مقابل دشمن مقاوت کنند. این سربازها با  چند افسر آموزش می‌بینند که  بتوانند آلمان‌ها را فریب بدهند و جلوی پیشروی تانک‌های آنها را بگیرند. بالاخره حمله شروع می‌شود….

ماکسیم آبروسیمو، سرجی آگافانو و ماکسیم بلدورودو بازیگران این فیلم هستند.

انیمیشن سینمایی کتاب جنگل 2 به کارگردانی استیون ترینبرث، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن در مورد زندگی کودکی است که از ابتدا در جنگل چشم باز کرده و حالا می‌خواهد که خانواده‌اش را بیابد و با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود….

فیلم سینمایی پلیس مهد کودک 2 به کارگردانی دان مایکل پائول، شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ولف لاندگرین، دارلا تیلور و بیل بلامی خواهیم دید: یک پلیس جنایی خشن مجبور است برای به‌دست آوردن اطلاعاتی حساس، به‌عنوان مربی مهدکودک وارد یک مأموریت سری می‌شود. تا یک فلش مموری را پیدا کند. این فلش مموری مربوط به اطلاعات محل نگهداری شاهد یک پرونده علیه یک باند خلافکار است. مردی که این اطلاعات را در فلش مموری ذخیره کرده است به قتل رسیده و حالا کسی از محل دقیق آن باخبر نیست. این پلیس به صورت مخفیانه تمام مهد کودک را زیر و رو می‌کند…. 

شبکه شما

فیلم تلویزیونی مهریه به کارگردانی سید محمدرضا ممتاز، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پیر پسری، پس از چندین بار خواستگاری رفتن به خواستگاری دختری می‌رود که به‌دلیل بدهی، پدرش در زندان است و برای پرداخت بدهی پدرش مجبور می‌شود، به این پسر جواب مثبت دهد، تا شاید با مطالبه مهریه‌اش، این مشکل را حل نماید! پسر علی‌رغم کوشش بسیار در پرداخت مهریه، ناتوان می‌ماند و به هر دری می‌زند موفق نمی‌گردد….

در این فیلم تلویزیونی قدرت الله ایزدی، پری کربلایی و سعید محقق بازی کرده‌اند. 

شبکه امید

فیلم تلویزیونی دوستان خوب به کارگردانی فریدون حسن‌پور، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه امید پخش خواهد شد.

«دوستان خوب» داستان رقابت دو نوجوان برای رفتن به مدرسه‌ی شبانه‌روزی است که خوابگاهِ آن فقط یک ظرفیت خالی دارد؛ اما کسی که استحقاق بیشتری برای تحصیل در مدرسه‌ی شبانه‌روزی را دارد، به‌خاطر تقلبِ دوستش پذیرفته نمی‌شود و مجبور می‌شود هر روز مسافت زیادی را برای تحصیل طی کند؛ تا اینکه….

مهران رجبی، امیرنوری، صادق صفایی و حسین عابدینی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی شیوع به کارگردانی ولفگانگ پترسن، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی داستین هافمن و رنه روسو خواهید دید: زئیر، سال ۱۹۶۷. در یک اردوگاه سربازان مزدور، یک بیماری عفونی مرموز توجه مقامات بهداری ارتش آمریکا را جلب می‌کند و دکتر سام دانیلز مأمور بررسی می‌شود.

فیلم سینمایی روزگاری عشق و خیانت به کارگردانی داوود بیدل، جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم که در منطقه شمال غربی ایران در دشت مغان، اتفاق افتاده به اتفاقی غیرمنتظره می‌پردازد که پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می‌کند، گویا این اتفاق ریشه در گذشته پروانه دارد گذشته‌ای که سال‌ها از مواجه با آن هراس داشته است.

میلاد کی‌مرام، شهرزاد کمال‌زاده، همایون ارشادی و نسرین مقانلو بازیگران این فیلم هستند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «زادورا»، «متولد 65»، «پرستار تصادفی»، «فرمانروا» و «عملیات جنگل» جمعه 24 فروردین‌ماه ساعت 11، 13، 15 ، 17 و 21  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «پسر کوچک کوهستان»، «گلادیاتور»، «حصارها»، «هبی خواهد گریخت»، «تحلیلش کن»، «دلداده» و «مثل یک ستاره زندگی کن» شنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 11، 13، 15 ،17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های «گذری به هند»، «روز هفتم»، «غافل»، «اینجا چراغی روشن است»، «بادیگارد»، «فصل نرگس» و «خاتم شیراز» هم روز پنج‌شنبه 23 فروردین از تلویزیون پخش شدند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *