انتقاد فراستی نسبت به فیلم یک دقیقه ای مربوط به رئیس جمهور !

انتقاد فراستی نسبت به فیلم یک دقیقه ای مربوط به رئیس جمهور !
برنامه دیشب «هفت» با حاشیه‌ همراه بود. مسعود فراستی از رئیس‌جمهور انتقاد کرد و اشاره ی او به فیلمی بود که به تازگی از دیدار رئیس‌جمهور از یک کارخانه منتشر شد

به گزارش فیلم نت نیوز، برنامه دیشب «هفت» با حواشی جالبی همراه بود. «هفت» به تدریج در حال تبدیل شدن به یک پاتوق فرهنگی و اجتماعی برای بررسی مسائل روزمره است و افخمی با هوشمندی، جایگاه «هفت» را از برنامه‌ای درباره سینما به برنامه‌ای درباره فرهنگ، تبدیل کرده است.

دیشب دوباره فراستی اتهاماتش به «بادیگارد» را تکرار کرد، اما پیش از شروع برنامه تعریضی هم به حسن روحانی، رئیس جمهور داشت. او گفت: چند روز پیش فیلمی یک دقیقه ای از رئیس جمهور مان دیدم که با ماشین آخرین مدل ژاپنی سیاه وارد سالن یک کارخانه و جمع کارگران می شود از درون ماشین دست به کارگردان دراز می کند. فیلم من را متعجب کرد. من به آقای روحانی رای دادم و در مصاحبه با آقای ظریف از برجام دفاع کردم و گفتم آنها که می گویند هم ظریف می خواهیم هم سلیمانی درست می گویند. مخلص سردار سلیمانی هم هستم. اگر رئیس جمهور عزیزمان بپذیرد این نقد را که این رفتار واقعا اشتباه بود و از دست شان در رفت، خیلی خوب است و اگر بی اعتنایی کند و نپذیرد که با ماشین آخرین مدل ژاپنی سیاه و کمی ترسناک نمی شود رفت پیش کارگران، نشان می دهد نقدپذیر نیست. امیدوارم این نقد کوچک من به جایی برسد تا بتوان گفت می شود رئیس جمهور را هم نقد کرد. این باب باز شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *