گفتگوی علی ضیاء با بازیگر جوان:

امیرحسین آرمان تیتراژ جدید «فرمول یک» را می‌خواند

امیرحسین آرمان تیتراژ جدید «فرمول یک» را می‌خواند
سیدعلی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی شبکه یک، امروز یکشنبه 10 اردیبهشت در حالی که «فرمول یک» را در فضای باز و زیر باران اجرا می کرد، میزبان امیرحسین آرمان بازیگر بود که با دوچرخه وارد استودیو شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، آرمان درباره اینکه چند سال پس از سینما وارد تلویزیون شده، اظهار کرد: «تلویزیون بیننده و مخاطب بیشتری دارد اما دوست داشتم اولین کاری که در این رسانه دارم، خیلی خوب باشد، چون اولین برخورد و خاطره‌ای که از من در ذهن مردم می‌ماند برایم خیلی مهم بود. در سینما هم کارهایی داشتم که با بدشانسی و توقیف و اکران نشدن مواجه شد.»
وی درباره اینکه قیافه‌اش به مرفهان بی‌درد می‌خورد، گفت: «مادرم فرهنگی و پدرم مهندس برق بوده است و هر دو هنوز هم دارند کار می‌کنند. البته دیگر در مهرشهر کرج پیش آنها زندگی نمی‌کنم و در تهران زندگی می‌کنم.»
بازیگر پریا با بیان اینکه از 14 سالگی عاشق شده، ادامه داد: «نمی‌شود گفت امسال ازدواج می‌کنم یا نه، فقط می دانم هنوز پیش نیامده است.»
آرمان همچنین خبر داد: «آهنگ جدیدی دارم که اگر مجوزش بیاید منتشر می‌شود، برای تیتراژ فرمول یک هم کاری آماده می‌کنیم که بعد از ماه مبارک رمضان با ترانه ای از احمد امیرخلیلی و تنظیم و آهنگسازی امیرعلی بهادری و صدای من پخش خواهد شد.«
وی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های سینمایی‌اش توضیح داد: «در نهنگ عنبر 2 نقشی به یادگار نقشی که در صد سال به این سال‌ها فیلم توقیف مانده سامان مقدم داشتم بازی کردم.»
این بازیگر درباره حضور در سریال نوروزی شبکه دو گفت: «بعد از پریا بازی در سریال‌های مختلفی به من پیشنهاد شد. یک بار داشتیم با آقای سهیلی‌زاده صحبت می‌کردیم که درباره سریال مرز خوشبختی که بنا بود در نوروز پخش شود برایم توضیح داد. دیگر قرار بر حضور من در این سریال شد و مجموعه طنز را هم تجربه کردم.»
آرمان با اشاره به اینکه اهل دوچرخه سواری، شنا و تنیس است، درباره بی حاشیه بودنش بیان کرد: «نمی‌دانم باید به اینکه حاشیه ندارم افتخار کنم یا مایه شرمساری‌ام باشد، چون حالا اکثرا در حاشیه هستند! ترجیح می‌دهم بیشتر کار کنم تا اینکه درگیر حاشیه شوم، همواره هنرمندان بزرگ ما نیز بی حاشیه بوده‌اند.»
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: «به سیمرغ فکر نمی‌کنم و جزو دغدغه‌هایم نیست. جوایز بین‌المللی برایم ارزشمند هستند.»
این بازیگر در پایان خطاب به ضیاء اظهار کرد: «امیدوارم فرهنگ دوچرخه سواری در شهر بین مردم جا بیفتد، از مردم بابت همراهی‌شان تشکر می‌کنم و از تو بابت دعوت من به این برنامه باحال.»
«فرمول یک» شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه‌کنندگی افشین حسین‌خانی ساعت 7 صبح روی آنتن می‌رود.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *