فیلمی از کوبریک در شبکه یک نقد می‌شود

«ادیسه فضایی» در «سینما یک»

«ادیسه فضایی» در «سینما یک»
در برنامه این هفته‌ی «سینما یک» فیلم «2001: یک ادیسه فضایی» به نمایش در می‌آید و عزیزالله حاجی مشهدی آن را نقد و بررسی خواهد کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، سومین قسمت از سری جدید برنامه سینما یک  پنجشنبه شب (۲۱ اردیبهشت)  ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن رسانه ملی می‌رود.

در این قسمت  فیلم ۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی ساخته استنلی کوبریک  روی آنتن می‌رود و بعد از نمایش، نقد و بررسی خواهد شد. این فیلم به انتخاب عزیزالله حاجی مشهدی (منتقد سینما) مهمان این هفته برنامه سینما 1 به نمایش درمی‌آید.

برنامه سینما یک که سال‌ها پیش از تلویزیون پخش می‌شد، از اواخر فروردین دوباره به آنتن شبکه یک بازگشته و هر هفته پنج شنبه شب‌ها پخش می‌شود. در سری جدید این برنامه با عوامل جدید به نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های تاریخ سینمای ایران و جهان می‌پردازد. سردبیر و مجری سری جدید سینما یک غلامعباس فاضلی، منتقد و نویسنده سینمایی است.

سینما یک پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. در این دوره از برنامه فیلمی که به نمایش درمی آید، فیلم پیشنهادی مهمان برنامه است و پس از نمایش توسط منتقد مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. برنامه سینما یک  در تأمین برنامه شبکه یک سیما تهیه می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *