برای ساخت در باشگاه فیلم سوره

آغاز نگارش فیلمنامه سریال تلویزیونی «خاطرات سفیر»

آغاز نگارش فیلمنامه سریال تلویزیونی «خاطرات سفیر»
فیلمنامه سریال «خاطرات سفیر» با نگاه به کتابی با همین نام که رهبری توصیه کردند خانم‌ها آنرا بخوانند، توسط نویسنده کتاب و با حمایت باشگاه فیلم سوره در حال نگارش است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، نیلوفر شادمهری نویسنده کتاب پرفروش «خاطرات سفیر»، نگارش فیلمنامه سریال تلویزیونی با همین نام را برای ساخت در «باشگاه فیلم سوره» حوزه هنری آغاز کرده است.

این سریال برگرفته از خاطرات دختر مسلمانی خواهد بود که برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به کشور فرانسه سفر کرده، اما سفیری برای دفاع از حقیقت اسلام می‌شود.

کتاب «خاطرات سفیر»، حاوی خاطرات نیلوفر شادمهری و بیان چالش‌هایی است که یک بانوی مسلمان به عنوان دانشجوی ممتاز ایرانی در فرانسه با آن مواجه شده است. این کتاب شامل بخش اندکی از تمام خاطرات است و روایت‌های تازه‌ای از این مواجهه در نسخه فیلمنامه سریال به رشته تحریر درخواهد آمد.

«خاطرات سفیر» برای نخستین بار در سال ۹۶ و توسط انتشارات سوره مهر عرضه شد و در مدت ۹ ماه با استقبال بسیار مخاطبان به چاپ سی و هشتم رسید. رهبر انقلاب چندی پیش در جریان یکی از دیدارها با اشاره به این کتاب گفتند: کتاب «خاطرات سفیر» را توصیه کنید که خانم‌هایتان بخوانند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه(1)

  1. با سلام
    برنامه اقیانوس آرام را دیدم. سرگذشت ایشان خیلی جالب بود
    احترام فوق العاده ای قائلم برای ایشان که یکی از برجستگان بانوان شیعه و خوش فکر ایرانی هستند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *