مسعود فراستی و رشید کاکاوند در شبکه نسیم

آتیلا پسیانی مهمان اولین قسمت فصل جدید «کتاب باز» می‌شود

آتیلا پسیانی مهمان اولین قسمت فصل جدید «کتاب باز» می‌شود
سروش صحت امشب (شنبه 21 مهرماه) ساعت 20 در برنامه «کتاب باز»، میزبان آتیلا پسیانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون خواهد بود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، «کتاب باز» در فصل سوم مانند فصل‌های گذشته با محوریت کتاب و مطالعه کار خود را آغاز خواهد کرد؛ ضمن اینکه بخش‌های جدیدی به صورت ثابت و هفتگی به عنوان بخش‌های پایانی به برنامه اضافه شده‌اند که رشید کاکاوند، مجتبی شکوری، احسان رضایی و مسعود فراستی اجرای آنها را بر عهده خواهند داشت.

اولین قسمت از برنامه «کتاب باز» به مرحوم صادق صندوقی تقدیم می‌شود. صندوقی از پیشکسوتان حوزه تصویرگری کتاب‌های درسی و همچنین آثار کودک و نوجوان بود که فصل گذشته در برنامه حضور داشت.

کتاب باز

مسابقه «قصه‌گویی» با همکاری کانون پرورش فکری در دو بخشِ ویدئوهای 90 ثانیه‌ای و قصه‌های مکتوب و کوتاه که توسط مردم و شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود، از جمله بخش‌های جدیدی است که در فصل سوم به «کتاب باز» اضافه شده است.

گفت‌وگو با مهمانان از حوزه‌های گوناگون، آیتم‌های مختلف اعم از متن‌خوانی، سوژه‌های مختلف و مربوط به حوزه کتاب، بخش کودک و… از دیگر قسمت‌هایی است که در این فصل شاهد آنها خواهیم بود.

«کتاب باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

آتیلا پسیانی سروش صحت کتاب باز

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *