گزارش تصویری مراسم اکران مستند «حمید هما»

گزارش تصویری مراسم اکران مستند «حمید هما»
مراسم اکران مستند «حمید هما» در موزه سینما با حضور عوامل و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

به گزارش فیلم نت، مراسم اکران مستند “حمید هما” به کارگردانی محمد علی سجادی شب گذشته با حضور عوامل این مستند و جمعی از هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتردر موزه سینما برگزار شد.

این مراسم که در موزه سینما برگزار شد، میزبان جمع کثیری از هنرمندان بود. مهدی میامی بازیگر باسابقه تئاتر، مجتبی راعی دیگر فیلمساز سرشناس ایرانی و یکی از داوران جشنواره فیلم فجر نیز مهمان این مراسم بودند. از دیگر مدعوین و حاضرین این مراسم می توان به برنده سیمرغ بلورین سالهای دور سینمای ایران، محمود جعفری اشاره نمود.

در حاشیه این مراسم، خبرنگار فیلم نت گفتگویی با محمدعلی سجادی کارگردان مستند حمید هما داشت. تعدادی از تصاویر این مراسم را در بالای همین مطلب می توانید مشاهده نمایید.

برای مشاهده مستند حمید هما کلیک نمایید

محمدعلی سجادی کارگردان حمید هما در رونمایی مستند حمید هما مجتبی راعی در رونمایی مستند حمید هما مهدی میامی در رونمایی مستند حمید هما محمود جعفری در رونمایی مستند حمید هما هنرمندان حاضر در آیین رونمایی مستند حمید هما هنرمندان حاضر در آیین رونمایی مستند حمید هما هنرمندان حاضر در آیین رونمایی مستند حمید هما هنرمندان حاضر در آیین رونمایی مستند حمید هما هنرمندان حاضر در آیین رونمایی مستند حمید هما آیین رونمایی مستند حمید هما

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *