“عادت نمی کنیم” و ریشه دواندن شک در بستر خانواده+ عکس و آنونس فیلم

“عادت نمی کنیم” و ریشه دواندن شک در بستر خانواده+ عکس و آنونس فیلم
«عادت نمی کنیم»، دومین فیلم بلند سینمایی ابراهیم ابراهیمیان بعد از «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» است که پیمان جعفری و شهرام اخلاص پور تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

,به گزارش فیلم نت نیوز و به نقل از کافه سینما، در فیلم سینمایی عادت نمی کنیم هدیه تهرانی نقش سیما را روبروی محمدرضا فروتن در نقش احمدرضا بازی می کند. بدین ترتیب این دو بازیگر بعد از گذشت 16 سال از زمان ساخت فیلم سینمایی “قرمز”، در عادت نمی کنیم روبروی هم قرار گرفتند تا بار دیگر موفقیت شان را به عنوان زوج برتر سینمایی در این فیلم تکرار کنند.

این فیلم سینمایی یک درام اجتماعی است و به لحاظ پر پرسوناژ بودن و انتخاب بازیگران، می تواند یکی از تولیدات متفاوت سینمایی سال ٩۴ باشد و به گفته ی ابراهیمیان، کارگردان این کار، با یک درام پیچیده روبرو هستیم که چهار کارکتر و قهرمان دارد.

ابراهیمیان درباره هدیه تهرانی که در نقش «سیما» بازیگر محوری فیلم «عادت نمی‌کنیم» است گفته: در این فیلم هدیه تهرانی نقش یک زن خانه‌دار را بازی می‌کند.این زن که «سیما» نام دارد شخصیتی پیچیده، پرجزئیات و چند لایه است و «سیما» یکی از نقش‌های خاص این بازیگر است. هدیه تهرانی یک پدیده در سینمای ایران است که خیلی خوشحالم در این فیلم حضور دارد، کار کردن با بازیگرانی در جایگاه هدیه تهرانی همواره سخت است و این بازیگر با رابطه‌ای دوستانه همواره در خدمت فیلم بود.

بازیگران این فیلم عبارتند از : محمدرضا فروتن، هدیه تهرانی، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، حدیث میرامینی، پانته آ پناهی ها و ….

اما عوامل تولید این فیلم عبارتند از : کارگردان: ابراهیم ابراهیمیان، فیلمنامه: سارا سلطانی و ابراهیم ابراهیمیان، موسیقی: حامد ثابت، تهیه‌کننده: پیمان جعفری و شهرام اخلاص پور

aadat-nemikonim1 aadat-nemikonim2 aadat-nemikonim3 aadat-nemikonim4 aadat-nemikonim5 aadat-nemikonim6

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *