یکشنبه 27 دی ماه برگزار شد؛

اکران خیریه «ناهید» با حضور عوامل آن به نفع کودکان بیمار+عکس

اکران خیریه «ناهید» با حضور عوامل آن به نفع کودکان بیمار+عکس
فيلم سينمايي «ناهید» به نویسندگی و کارگردانی «آیدا پناهنده» به نفع کودکان بیمار تحت حمایت «بنیاد همدلان کودک و نوجوان» در پردیس سینمایی کوروش به نمایش درآم

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم سینمایی «ناهید» به نویسندگی و کارگردانی «آیدا پناهنده» و به تهیه‌کنندگی «بیژن امکانیان» و با حضور کارگردان، «ارسلان امیری» از نویسندگان مشترک فیلمنامه و همچنین تدوینگر این فیلم و نیز «ساره بیات» از بازیگران اصلی این فیلم، «پیمان سنماری» مدیر پخش مؤسسه «رسانه نیکان فیلم» و تعدادی از مردم خیر و نیکوکار، به نفع کودکان بیمار تحت حمایت «بنیاد همدلان کودک و نوجوان» ساعت 7 بعدازظهر یکشنبه 27 دی‌ماه جاری در سالن شماره 5 پردیس سینمایی کوروش روی پرده رفت و مورد استقبال علاقمندان به سینما قرار گرفت.

در ابتدای اکران خیریه «ناهید»، «آیدا پناهنده» کارگردان این فیلم تحسین‌شده جشنواره‌های معتبر خارجی گفت: از برگزارکنندگان این مراسم تشکر می‌کنم؛ من نمونه خیلی کوچکی از بچه‌هایی هستم که بدون پدر و به سختی و البته با کمک یک مادر خوب بزرگ می‌شوند. هم اکنون در بین شما کسانی هستند که بدون داشتن پدر و با سختی زیاد بزرگ می‌شوند؛ ممکن است همین سختی به آنها کمک کند در رنجی که می‌کشند و در آینده، اتفاق‌های خیلی بزرگی برایشان بیافتد. البته نه مثل من، چون من خیلی کوچکم؛ ولی منظورم این است که به آدمهای بزرگی تبدیل بشوند و در طول تاریخ هم از این گونه آدمها زیاد است.

وی در پایان تأکید کرد: از اینکه از این بچه‌ها حمایت می‌کنید؛ از شما تشکر می‌کنم و امیدوارم که نتیجه این کار خیر به زندگی شما برگردد.

در ادامه این مراسم، «ارسلان امیری» از نویسندگان مشترک فیلمنامه «ناهید» و همچنین تدوینگر این فیلم گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم و خوشحالی‌ام بیشتر از این جهت است که در اینجا حامیان را می‌بینم؛ حامی در واقع چیزی است که آدم هیچ وقت از یادش نمی‌رود و همیشه در لحظاتی که به لحاظ روحی آسیب دیده هستیم یک حامی تا ابد می‌تواند برای همیشه تصویر، اسم و یا خاطره‌اش در ذهن ما مرور شود.

وی افزود: چند سال پیش با جمعیت «کودکان کار خیابان» و در واقع «بنیاد همدلان کودک و نوجوان» آشنا شدم و به هر حال، دغدغه همانی است که همه ما داریم؛ منتها دوستانی که در اینجا هستند عملگراتر هستند، عملگرایی چیزی است که ما کم داریم. خوشحالم که تشریف آوردید؛ امیدوارم که اوضاع خوب بشود و شما هستید که می‌توانید اوضاع را خوب بکنید.

در ادامه، «ساره بیات» بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» گفت: خیلی ممنونم که تشریف آوردید و مثل همیشه حامی کارهای خیر هستید. از شما خواهش کنم که هر کاری از دستتان برمی‌آید برای کودکان بیمار دریغ نکنید.

nahid8

nahid7 nahid6

nahid5 nahid4 nahid3 nahid2 nahid1

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *