زمان تولید سریال تازه‌ی کیانوش عیاری مشخص شد

«۸۷ متر» عیاری اردیبهشت مقابل دوربین می‌رود

«۸۷ متر» عیاری اردیبهشت مقابل دوربین می‌رود
در روزهای بی‌خبری ساخت سریال‌های قابل تامل تلویزیونی، تولید و پخش سریال تازه‌ی کیانوش عیاری به شبکه‌ی یک سیما رسید.

مهر نوشت: حسن آقاکریمی‌ تهیه‌کننده‌ی سریال تازه‌ی کیانوش عیاری  درباره‌ی وضعیت فیلمنامه‌ی سریال که توسط عیاری نوشته می‌شود، گفت: «کیانوش عیاری فیلمنامه سریال ۸۷ متر را با کلیاتش به نگارش درآورده است که کاری اجتماعی است. قصه ۸۷ متر ماجرای آپارتمانی است که به چندین خانواده فروخته شده و سریال طرح درگیری‌هایی است که خانواده ها به بهانه چنین مشکلی با آنها مواجه می شوند و از این حیث ممکن است رگه هایی از طنز تلخ هم در لایه‌های درونی کار داشته باشد.»

آقاکریمی درباره لوکیشن‌های این سریال توضیح داد: « هم اکنون در حال پیش تولید و تعیین لوکیشن های کار هستیم و می توان گفت این سریال یکی از پرلوکیشن ترین آثار کیانوش عیاری است.»

تهیه کننده سریال  ۸۷ متر درباره بازیگران این سریال گفت: «مذاکراتی با بازیگرانی از جمله فرهاد آئیش، مهدی هاشمی، مهران رجبی و بازیگرانی که پیش از این کیانوش عیاری با آنها کار کرده انجام شده است که هنوز به قطعیت نرسیده چون زمان تصویربرداری حدود یک سال است و بازیگران باید آزاد باشند. امیدواریم این سریال را تا اواخر اردیبهشت ماه کلید بزنیم. آقای میرباقری تعامل خوبی در جلسات با عیاری داشته اند و قرار است این کار برای شبکه یک ساخته شود. »

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *