بحث درباره‌ی تغییر نماینده‌ی کانون کارگردانان در شورای صنفی نمایش

همایون اسعدیان دو ماه دیگر می‌ماند

همایون اسعدیان دو ماه دیگر می‌ماند
به گفته‌ی سخنگوی کانون کارگردانان خانه سینما، همایون اسعدیان، رئیس هیات مدیره خانه سینما فعلا همچنان در شورای صنفی نمایش حضور خواهد داشت.

ایسنا نوشت:  بعد از برگزاری انتخابات جدید در خانه سینما که باعث شد همایون اسعدیان در ترکیب جدید هیات مدیره قرار گیرد و سپس به عنوان رییس هیات مدیره هم برگزیده شود، گمانه‌زنی‌ درباره‌ی ادامه حضور او در شورای صنفی نمایش که ریاست آن را هم برعهده دارد، شروع شد.

در این بین حتی به‌صورت غیر رسمی از یکی دیگر از کارگردانان به عنوان نماینده کانون کارگردانان خانه سینما در شورای صنفی نمایش نام برده شد که البته این مسئله توسط  سخنگوی این کانون تکذیب شد.

محمدعلی سجادی در این‌باره گفت: «هنوز تصمیمی برای معرفی نماینده‌ای جدید به شورای صنفی نمایش گرفته نشده و آقای اسعدیان تا یکی دو ماه آینده به نمایندگی از کانون کارگردانان در شورا حضور خواهد داشت.»

او در عین حال تاکید کرد، رفتن همایون اسعدیان از شورای صنفی نمایش قطعی است و باید برای بررسی آن و انتخاب نماینده‌ای دیگر، جلسه‌ای برگزار شود.

این تشکل صنفی مستقل، متشکل از کارگردانان حرفه‌ای سینمای ایران است که هدف از تشکیل آن حفظ و صیانت حقوق مادی و معنوی اعضا و کمک به ارتقاء کیفی سینمای ایران است.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *