تولید ویژه‌نامه برنامه‌‌های نوروزی تلویزیون آغاز شد

«چشم شب روشن» و «قندپهلو» نوروزی می‌شوند

«چشم شب روشن» و «قندپهلو» نوروزی می‌شوند
برنامه‌ی «قند پهلو» امسال هم مثل سال‌های اخیر در فرمی ویژه در ایام نوروز پخش خواهد دش. هادی قمیشی تهیه‌کننده این برنامه از تغییرات «قند پهلو» و «چشم شب روشن» خبر داده است.

مهر نوشت: تهیه‌کننده‌ی چشم شب روشن و قندپهلو درباره‌ی تغییرات این دو برنامه تلویزیونی در نوروز ۹۶ توضیح داد. امیر قمیشیدرباره‌ی تغییرات برنامه‌ی قندپهلو شبکه آموزش که قرار است ویژه نوروز ۹۶ ساخته شود، گفت: «این برنامه قرار است تغییراتی در آیتم‌ها، دکور و تیتراژ داشته باشد. ما هر سال تغییراتی در آیتم‌ها و دکور برنامه داریم امسال هم برای نوروز این تغییرات در نظر گرفته شده است ولی ساختار اصلی برنامه به همان شکلی همیشگی با اجرای رضا رفیع و با حضور ناصر فیض و شهرام شکیبا ادامه دارد.  همچنین شیوه رقابت‌ها نیز در برنامه تغییر می‌کند و طنزپردازانی از سایر نقاط کشور و مناطق دور از مرکز به برنامه می‌آیند. »

قمیشی درباره شروع تولید و تصویربرداری برنامه گفت: «پیش بینی ما برای شروع تصویربرداری اوایل هفته آینده است که با سری‌های قبلی فرق می کند و در ۱۶ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای خواهد بود.»

  قمیشی درباره‌ی ادامه‌ی چشم شب روشن شبکه چهار در نوروز هم خبر داد :‌« از چشم شب روشن خبرهای خوبی در راه است و در ایام نوروز هر شب قرار است این برنامه پخش شود البته با تفاوت‌هایی که متناسب با نوروز است و ممکن است از استودیو و دکور فعلی نیز فاصله بگیریم. برنامه چشم شب روشن با اجرای محمد صالح‌علا روی آنتن می‌رود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *