سعید کریمیان، مدیر شبکه‌ی تلویزیونی جم، کشته شد

نیمه شب اتفاق افتاد

نیمه شب اتفاق افتاد
سعید کریمیان، مدیر شبکه‌ی جم شب گذشته در محل کارش به ضرب گلوله گشته شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، شبکه‌ی العالم از ترور سعید کریمیان مدیر مجموعه‌ی شبکه‌های تلویزیونی GEM در دفتر کارش در ترکیه خبر داد. دقایقی بعد خبرگزاری صداوسیما هم این خبر را منتشر کرد و دیگر رسانه‌های داخلی هم به این موضوع اشاره کردند.

سرویس بین‌الملل خبرگزاری صداوسیما نوشت: «گفته می‌شود کریمیان با 27 گلوله به رگبار بسته شده است.» کریمیان هنگام خروج از محل کارش در محله‌ی ساری‌یر استامبول مورد حمله‌ی مسلحانه قرار گرفت.

کریمیان سرمایه‌دار ایرانی چهل‌وهشت ساله بود که از ابتدا کارش را در زمینه‌ی امور مهاجرت شروع کرد. بعد از آن وارد کار رسانه‌ای شد و دفاتر شبکه‌ی GEM را ابتدا در انگلستان و بعد در ترکیه و مالزی تاسیس کرد.

شبکه‌ی GEM در سال‌های اخیر بسیار خبرساز بود. خیلی‌ها اقبال ایرانی‌ها نسبت به سریال‌های ترکیه‌ای را به این شبکه نسبت می‌دهند. از دو سال قبل مهاجرت بعضی سینماگران و بازیگران ایرانی به این شبکه آغاز و فیلم‌ها و سریال‌هایی با حضور آنها در این شبکه تولید شد. نام GEM در ماجرای پخش تیزرهای آثار سینمایی داخل کشور هم بارها شنیده شد. عده‌ای معتقدند یکی از دلایل فروش سینمای ایران تبلیغ فیلم‌های روی پرده از این شبکه بوده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه(1)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *