علی سرتیپی از زمان اکران نخستین فیلم مهران مدیری خبر داد

«ساعت 5 عصر» عید فطر اکران نمی‌شود

«ساعت 5 عصر» عید فطر اکران نمی‌شود
فیلم «ساعت 5 عصر» به کارگردانی مهران مدیری که نخستین فیلم بلند سینمایی او به محسوب می‌شود، بر خلاف اخبار منتشر شده‌ی قبلی به اکران عید فطر نمی‌رسد.

فیلم ساعت 5 عصر به کارگردانی مهران مدیری که پیش از این قرار بود عید فطر اکران شود زمان نمایش آن به تعویق افتاد. علی سرتیپی، پخش کننده‌ی فیلم گفت: «اکران این فیلم براساس مصوبه شورای صنفی نمایش بعد از پایان نمایش فیلم نهنگ عنبر 2 تعیین شده است. اما از آنجا که اکران نهنگ عنبر 2 همچنان ادامه دارد آغاز نمایش فیلم ساعت 5 عصر به عید سعید فطر نمی‌رسد.»

او ادامه داد: «در حال حاضر فیلم نهنگ عنبر 2 در هفته پنجم اکران خود قراردارد و قرار است 5 هفته دیگر نیز اکران شود همچنین باتوجه به اینکه هفته‌های اکران در ماه مبارک رمضان محاسبه نمی‌شود، بنابراین اکران فیلم نهنگ عنبر 2 تا بعد از عید فطر ادامه دارد و هر زمان که اکران این فیلم تمام شود فیلم ساعت 5 عصر در گروه سینمایی قدس اکران می‌شود.»

سرتیپی با اشاره به بازدید مهران مدیری از مجموعه سینمایی کوروش گفت: «برنامه‌های تبلیغاتی برای فیلم داریم و منتظر هستیم تا تاریخ دقیق اکران مشخص شود و بعد از آن اجرای برنامه‌های خود را آغاز کنیم اما آنچه که تا امروز مشخص است اینکه اکران فیلم همزمان با عید فطر نخواهد بود.»

 

منبع: ایلنا

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *