«مزارشریف» و «سکوت رعنا» سه جایزه از جوایز جشنواره‌ی «تامیل‌نادو» را از آن خود کردند

مهتاب کرامتی بهترین بازیگر زن جشنواره‌ی هندی شد

مهتاب کرامتی بهترین بازیگر زن جشنواره‌ی هندی شد
جوایز بهترین كارگردانی، بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر كودك جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «تامیل نادو»ی هند به فیلم‌های ایرانی رسید.

میزان نوشت: در مراسم پایانی چهاردهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «تامیل نادو» هند فیلم سینمایی «مزارشریف» توانست دو جایزه‌ی بهترین کارگردانی برای عبدالحسن برزیده و بهترین بازیگر زن برای مهتاب کرامتی را از آن خود کند. همچنین فیلم سینمایی «سکوت رعنا» به کارگردانی بهزاد رفیعی جایزه‌ی بهترین بازیگر کودک را برای نقش رعنا با هنرمندی صبا مهدوی به دست آورد.

 «مزارشریف» و «سکوت رعنا»  در بخش رقابتی این جشنواره به نمایش درآمده بودند. فیلم سینمایی «مزارشریف» که در سی‌و‌سومین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین جلوه‌های ویژه و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را دریافت نمود، پیش‌تر در چندین جشنواره‌ی بین‌المللی حضور داشته است.

فیلم سینمایی «سکوت رعنا» همچنین جایزه‌ی بهترین فیلم کودک از جشنواره‌ی «کیندرکینو» کشور آلمان را از آن خود کرده است. این فیلم در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کودک شارجه نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین فیلم بود. پیش‌تر این فیلم در نوزدهمین جشنواره‌ی کودک هند به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد.

جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «تامیل نادو» از 19 الی 21 آبان ماه در شهر چنای کشور هند برگزار شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *