در ادامه تغییرات بدنه مدیریتی سینما

منوچهر شاهسواری عضو هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی می‌شود

منوچهر شاهسواری عضو هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی می‌شود
هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی شاهد تغییراتی است و در جریان این تغییرات، منوچهر شاهسواری و علیرضا مختارپور قهرودی در ترکیب هیات امنای این نهاد جای گرفتند.

در روزهایی که مدیریت سینمای ایران درگیر اعمال تغییراتی در بدنه مدیریتی سینماست، خبرهای رسیده حکایت از آن دارد دو عضو جدید در ترکیب هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی جای گرفته‌اند. شاهسواری و مختارپور که پیش از این در دوره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدحسین صفاری هرندی برای مدتی در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد حضور داشت، اعضای جدید این هیات امنا هستند.

با حضور شاهسواری در هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی، عملا این تهیه‌کننده سینما، پنجمین حکم خود را دریافت کرده است. او در حال حاضر عضو هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی٬ هیات امنای مدرسه ملی سینمای٬ هیات امنای موسسه رسانه های تصویری و شورای پروانه ساخت است.

او همچنین مدیرعامل خانه سینما نیز هست و در عین حال با توجه به اینکه مقرر شده جشن خانه سینما امسال دبیر رسمی نداشته باشد، به نظر می‌رسد او این مسئولیت را هم برعهده خواهد داشت.

به این ترتیب شاهسواری با عضویت در هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی٬ پنجمن حکم خود را در زمینه مدیریت سینما دریافت کرده است.

منبع: سینما سینما 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *