«آقای سانسور» 20 شهریور کلید می‌خورد

محمدرضا فروتن در «آقاى سانسور»

محمدرضا فروتن در «آقاى سانسور»
«آقای سانسور» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی علی جبارزاده است که از چندی پیش وارد مرحله پیش تولید شده و براساس برنامه‌ریزی‌ها بيست شهریور مقابل دوربین خواهد رفت.

فیلم سینمایی آقای سانسور اولین ساخته بلند کارگردانش محسوب می‌شود. پروانه ساخت این فیلم اواخر خرداد صادر شد. جبارزاده پیش از این در سینما به عنوان دستیار تدوین فعالیت‌های متعددی داشته و مجوز کارگردانی او سال گذشته صادر شده است.

محمدرضا فروتن اولین بازیگری است که حضورش در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این بازیگر طی یکی، دو سال گذشته در فیلم‌های سینمایی مرداد، عادت نمی‌کنیم، نقطه کور و نگار به ایفای نقش پرداخته که از این بین «مرداد» و «نگار» در نوبت نمایش قرار دارند.

«آقای سانسور» یک فیلم پربازیگر است و سایر بازیگران آن طی چند روز آینده انتخاب و معرفی خواهند شد. فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می‌شود و برخی از لوکیشن‌ها نیز تاکنون انتخاب شده است.

علی جبارزاده فیلمنامه «آقای سانسور» را براساس فیلمنامه «پرده پوشی» به نویسندگی مهدی علی میرزایی به نگارش درآورده و در خلاصه داستانش آمده: تا حالا شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی؟!

منبع: بانى فیلم

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *