محسنی نسب درمورد فیلم جدیدش توضیح داد

«شاخ کرگدن» در انتظار پروانه نمایش

«شاخ کرگدن» در انتظار پروانه نمایش
محسن محسنی نسب که آخرین ساخته‌اش «کریستال» به سال ۸۷ برمی‌گردد، مراحل ساخت آخرین فیلمش با نام «شاخ کرگدن» را سپری کرده‌است و در حال حاضر در انتظار پروانه نمایش فیلمش است.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: محسن محسنی‌نسب تهیه‌کننده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم شاخ کرگدن گفت: «نسخه نهایی این فیلم را برای دریافت پروانه نمایش ارسال کرده‌ایم و پس از دریافت آن، برنامه‌هایی برای اکران مناسب در دستور کار قرار می‌دهیم.»
محسنی‌نسب درباره فعالیت جدیدش گفت:‌ «درخواست پروانه ساخت فیلم‌نامه‌ای با عنوان «شعله کندو» را دادیم و منتظر جواب شورای پروانه ساخت هستیم. حدود نود درصد از فیلم‌برداری این فیلم در گرجستان و مابقی در ایران می‌گذرد و قصد ما حضور در جشنواره فیلم فجر است.»
او درباره بازیگران فیلم جدیدش گفت: «با بعضی از بازیگران صحبت‌هایی داشتیم اما هنوز قراردادی منعقد نشده است. البته از دو چهره مطرح سینمای ایران استفاده خواهم کرد.»
داستان فیلم شاخ کرگدن درباره صدرا است که خارج از کشور زندگی می‌کند. او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است و صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری که انتظارش را می‌کشد، بهترین هدیه را به بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، بهار را گروگان می‌گیرند و این حادثه، اتفاق‌های دیگری را رقم می‌زند.
در ابتدا فیلم با نام به دنبال بهاران از وزارت ارشاد پروانه ساخت گرفت اما در خلال فیلمبرداری نام فیلم به شاخ کرگدن تغییر کرد و به اطلاع وزارت ارشاد رسید که با موافقت روبه‌رو شد.
اتری وسکانیان ستاره سینمای ارمنستان، رضا حیدری بازیگر ایرانی مقیم چین در  کنار پژمان بازغی، انوشیروان محسنی، شقایق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان و چند بازیگر دیگر این فیلم بازی می‌کنند.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *