فیلمبرداری سومین فیلم بهروز شعیبی در سکوت خبری پیش می‌رود

امین حیایی، مهناز افشار و جمشید هاشم‌پور مقابل دوربین «دارکوب»

امین حیایی، مهناز افشار و جمشید هاشم‌پور مقابل دوربین «دارکوب»
مدتی پیش خبری منتشر شد که بهروز شعیبی قرار است مجموعه ۱۰۰ قسمتی «اقیانوس آرام» را برای یکی از شبکه‌های سیما مقابل دوربین ببرد؛ اما نه تنها خبر رسمی‌ای درباره‌ی ساخت سریال نرسید که شعیبی به تازگی سومین فیلمش «دیوار سکوت» را با ترکیب جالبی از بازیگران در سکوت خبری مقابل دوربین برده است.

بانی فیلم نوشت: فیلمبرداری فیلم سینمایی دارکوب در سکوت کامل خبری در لواسان ادامه دارد. دارکوب عنوان جدیدترین فیلم سینمایی بهروز شعیبی است که فیلمبرداری آن از مدتی پیش در سکوت کامل خبری آغاز شده و گروه هم اکنون در لوکیشنی واقع در لواسان حضور دارند. پیش تولید این فیلم سینمایی از اوایل پاییز آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری آن تا اوایل سال آینده به طول می انجامد.

براساس شنیده‌ها امین حیایی، مهناز افشار، سعید آقاخانی، هادی حجازی‌فر، سارا بهرامی و جمشید هاشم‌پور بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که تاکنون همگی آنان مقابل دوربین رفته‌اند. در میان بازیگران به جز بهرامی که در مجموعه پرده نشین مقابل دوربین رفت، سایر بازیگران اولین همکاری‌شان را با شعیبی تجربه می‌کنند.

دارکوب که به احتمال فراوان نام آن تغییر خواهد کرد مضمونی اجتماعی دارد و از زاویه‌ای متفاوت به مقوله اعتیاد می‌پردازد. فیلمنامه این فیلم توسط حسن تراب‌نژاد و آزیتا ایرایی نوشته شده است است. از این بین تراب‌نژاد در مجموعه تلویزیونی پرده نشین با شعیبی در مقام نویسنده تجربه همکاری داشته است.

مدیریت فیلمبرداری دارکوب برعهده محمدرضا جهان‌پناه است و طراحی صحنه و لباس آن را آیدین ظریف انجام می‌دهد. سیدمحمود رضوی مانند سایر آثار شعیبی تهیه کنندگی دارکوب را هم برعهده گرفته است. این فیلم محصول سیمای مهر است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *