جدیدترین آمار فروش برخی فیلم‌های نوروزی اعلام شد

شروع نسبتا خوب اکران نوروزی

شروع نسبتا خوب اکران نوروزی
اکران فیلم‌های نوروزی از چهارشنبه (۲۵ اسفند) به طور رسمی آغاز شده و در روزهای باقی‌مانده از سال ۹۵ با استقبال تقریبا خوب تماشاگران رو‌به‌رو شده است. استقبالی که پیش‌بینی می‌شود در روزهای نوروز بیشتر هم شود.

ایسنا نوشت: احمد مختاری از دفتر «هدایت فیلم» که پخش دو فیلم گشت 2 به کارگردانی سعید سهیلی و خوب، بد، جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی را برعهده دارد، آخرین آمار فروش این دو فیلم را اعلام کرد.

مختاری درباره‌ی اکران این دو فیلم  گفت: «فیلم گشت 2 که اکرانش از 25 اسفندماه آغاز شده است، تا شب گذشته (پنجشنبه 26 اسفند) 260 میلیون در تهران و 60 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.  تعداد سالن‌های این فیلم در تهران 28 و در شهرستان‌ها 4 سالن است که در شهرهای دیگر به مرور اضافه خواهد شد.»

به گفته مختاری، فیلم خوب، بد، جلف هم در تهران 3 میلیارد و 530 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 2 میلیارد و 180 میلیون تومان فروخته  و به رقم فروش کلی 5 میلیارد و 710 میلیون تومان رسیده است.

همچنین فیاض پارسیان آمار فروش فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان را که توسط موسسه سینمایی سیمای مهر اکران می‌شود، پس از دو روز نمایش 150میلیون تومان اعلام کرد. این فیلم فعلا در 50 سالن کشور روی پرده رفته و تعداد سالن‌هایش در روزهای آینده بیشتر می‌شود.

حبیب اسماعیلی ـ مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه ـ هم درباره آمار فروش فیلم سه بیگانه مهدی مظلومی که از چند هفته قبل اکران آن آغاز شده است به ایسنا گفت: این فیلم در کشور 65 سالن را در اختیار دارد و تاکنون به فروش 330 میلیون تومانی رسیده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *