علیرضا رسولی‌نژاد اولین فیلم داستانی‌اش را آماده‌ی نمایش کرد

«صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» در راه جشنواره فیلم فجر

«صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» در راه جشنواره فیلم فجر
فیلم سینمایی «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» سومین ساخته‌‌ی علیرضا رسولی‌نژاد فرم شرکت در جشنواره‌ی سی‌وپنجم فیلم فجر را پر کرد.

 هنروتجربهنوشت: فیلم بلند داستانی علیرضا رسولی‌نژاد با نام موقت «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه»  با فیلم‌های پیشین این کارگردان تفاوت زیادی دارد و اثری داستانی با فضایی کارآگاهی است. این فیلم در حال آماده‌سازی برای حضور در سی‌وپنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی فجراست.

رسولی‌نژاد اولین فیلم خود «صحنه‌های خارجی» را با ساختاری تجربی  که از تولیدات سازمان توسعه سینمایی سوره است در سال 83 ساخته است. این فیلم در جشنواره‌ی فجر همان سال، در دو بخش مهمان و فیلم‌های اول و دوم به نمایش درآمد. «صحنه‌های خارجی» در اواخر اسفند 94 پس از 10 سال، در گروه سینمایی هنروتجربه اکران شد. رسولی‌نژاد همچنین مستند «مینور، ماژور» را در سال 87 ساخت. این مستند مهرماه امسال در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد.

در خلاصه‌ی داستان «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» آمده است: «پسر جوانی به اسم بهراد که به فیلم‌های کارآگاهی علاقه‌مند است، نامه‌ی مشکوکی به دستش می‌رسد و درگیر ماجرایی کارآگاهی می‌شود.»

بازیگران این فیلم سینمایی بهراد موسوی، نگار تاجر، نیلوفر نیکسار، شاهین بازیل، حسام نورانی، آیدا ذاتی، دانا جعفری و آرش لطفی هستند. نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی این فیلم علیرضا رسولی‌نژاد است و فیلمبرداری این اثر سینمایی را رضا تیموری بر عهده داشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *